Recenze: TIME-CAFÉ

Time-café Křižovatka, Slavíkova 6 13000 Praha 2

TIME CAFÉ  kavárnu si otevřeli podnikatelé z Ruska. Zapíšete se hned po příchodu a začne se měřit Váš čas. Platíte fixní poplatek 1kč/minutu. Dovršíte-li 300 korun, což se rovná pěti hodinám, zbytek pobytu máte zdarma.Přítomné občervstvení ve formě čajů, kávy, sušenek nebo dalších drobností v ceně. Můžete zde využít wi-fi, projektor, tiskárnu, scanner, zahrát si deskové hry (anglická verze Timeline, Svět, Jungle Speed, Activity, Game of Thrones, Monopoly.. pokud mluvíte rusky v nabídce mají i známé hry v ruštině jako Dixit..) dále můžete hrát na PlayStationu 3 či si přečíst knížku. Otevřeno je zde každý den od 14:00 do 22:00 hodin. Místnosti, ve kterých můžete trávit volný čas, jsou tématické -Alenka v Říši divů (podle mě nejzajímavější místnost), zebra, studovna a Chicago 30. let.

Prostředí je nekuřácké a platí zde zákaz pití alkoholu. Čas od času se zde pořádají akce zaměřené na některé hry či na nějakou konkrétní činnost – v budoucnu je například v plánu začít pořádat role playing games.

Velice zajímavé místo, na krátké schůzky. Pěkné prostředí, skvělé vybavení určitě se zde zabavíte. Mě osobně zde jen chybí nějaké opravdové mňamky. 🙂

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..