Překvapte poukazem na soukromý workshop Empatických doteků!

Překvapte poukazem na soukromý rozmazlovací workshop Empatických doteků! Z kapacitních důvodů nabízíme pouze 3 soukromé workshopy za měsíc! Na jednom soukromém workshopu se intenzivně věnujeme pouze jednomu páru. Službu jako diplomovaná Wellness specialistka, masérka z 5* hotelů a instruktorka Zdravotní tělesné výchovy nabízím od května 2022.

 

 

O čem jsou Empatické doteky:
Namasírujte Vašeho partnera pod vedením Wellness specialistky, masérky z 5* hotelů a instruktorky ZTV Sylvií! Masíruji od roku 2015 a na workshopu předvádím své oblíbené masérské techniky na svém snoubenci Petrovi. Udělejte s námi z Vašeho doteku unikátní zážitek i Vy!
Masáže a Wellness jako diplomovaná Wellness specialistka, masérka v 5* hotelech a instruktorka miluji a baví mě o tom mluvit s kýmkoli! Klasická párová masáž (dva klienti, dvě lehátka, dva maséři) mi vždy přišla málo romantická a zajímavá a proto jsem vytvořila tento unikátní workshop. Chtěli byste se inspirovat masérskými technikami, které často používám a použít je doma bezpečně na Vašeho partnera, sourozence nebo na Vaše dítě? Naše workshopy jsou pro Vás! Váš „klient“ Vás bude milovat!

 

Překvapte poukazem na soukromý workshop Empatických doteků!
Domluva termínu Vašeho workshopu je nutná min. 14-28 dní předem. Výjimečně několik dní předem. Preferujeme neděle a odpolední časy, ale s dostatečným předstihem se můžeme domluvit i na jiném dni a čase.

Pro nákup poukazu napište na e-mail empatickedoteky@email.cz s Vaší volbou délky workshopu, telefonním číslem, jménem a adresou a obratem zašleme platební údaje. Platbu lze uskutečnit pouze předem na bankovní účet do 7 dnů od zaslání faktury. Poukaz nabízíme buď dárkově zabalený za příplatek 100 Kč + poštovné, anebo si doma vytisknete potvrzení o platbě a tím se obdarovaný prokáže při vstupu na workshop. Každý poukaz má svůj unikátní kód, který klient využije při rezervaci termínu.

 

Platnost poukazu po jeho zakoupení je 6 měsíců.

 

 

 

Ceník Empatických doteků pro zamilované, přátele, rodinu a teen najdete zde:
Ceník našeho unikátního párového workshopu Empatických doteků

K rezervaci nebo otázkám o workshopu Empatických doteků využijte email: empatickedoteky@email.cz v kopii s emailem: zdraviposlanim@seznam.cz a předmětem Workshop zájem. 

 

 

 

 

 

Dárkově zabalené poukazy Empatických doteků

 

 

 

 

 

 

Budeme se těšit!

Sylvie a Petr
z Empatických doteků

 

 


 

 

Co by Vás mohlo zajímat:

 

5 důvodů proč jsou Empatické doteky skvělé pro páry! Rodinu, přátele i zamilované!
Empatické doteky: Naše slevové akce – Teen, Rodina a speciální dny
Ceník – Unikátní workshop Empatických doteků
Seznam kontraindikací masáží – kdy nejít na masáž?
Jde o tantrickou masáž nebo o klasickou párovou masáž? Ani o jedno!

 

Fotky a další informace najdete na našem Instagramu: Empaticke_doteky

Empatické doteky – O NÁS: Sylvie a Petr
Empatické doteky: Vaše otázky a naše odpovědi
Překvapte voucherem na soukromý workshop Empatických doteků!

 

K rezervaci nebo otázkám o workshopu Empatických doteků využijte email: empatickedoteky@email.cz v kopii s emailem: zdraviposlanim@seznam.cz a předmětem Workshop zájem

 

Instagram: Empatické doteky https://www.instagram.com/empaticke_doteky/

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..