Pomaturitní studium Spěváček

Jaký byl rok pomaturitního studia v jazykové škole Spěváček?
Byla jsem na dni otevřených dveří v Ijv, London institutu, Mavo a nikde mě to ani trochu nezaujalo – spíš bych řekla, že mě to úplně odradilo, až ve Spěváčku jsem narazila na skvělou ukázkovou hodinu. Choďte na ukázkové hodiny a dejte na svůj instinkt. 😉

Jediné co jsem v maturitním ročníku věděla, bylo že nechci pokračovat ve stejném oboru. Neměla jsem žádný jasný plán a nevěděla jsem, čím bych se chtěla živit.

Během pomaturitního studia jsem měla dost času najít alespoň částečnou odpověď na tyto otázky a k tomu se výrazně zlepšit v cizím jazyce. Z B2 na C1 🙂 Jak jsem se na střední škole dostala na B2 se dočtete zde.

 

Škola od 9:45 – 12:45 = hodně času pro Vás! :-).
Měli jsme tři učitele – dva zkušené lektory a jednu začínající lektorku.
Brad McGregor, Amrik Sanhsi byli skvělí a můžete doufat, že je budete mít také. Také jsme měli začínající učitelku jednou týdně, která se vrátila do Ameriky. Dále nemohu opominout Marka Pickeringa, který je také naprosto skvělý lektor a my jsme ho občas měli na záskoky.
Brada jsme měli v po a út a byly to dva dny intenzivní gramatiky, třetí den byla Suzzane (začínající učitelka) a čt, pá jsme měli Amrika – to bylo opakování gramatických jevů, slovíček a všeho co jsme se naučili zábavnou cestou.

Jako jedna ze dvou z naší třídy – úrovně C1 úspěšně složila mock up test a získala jsem garanci na opakování závěrečné zkoušky – takže bych ji nemusela znovu platit. 🙂

Naučili jsme se opravdu hodně a všichni, kteří pravidelně chodili úspěšně složili závěrečnou zkoušku.
Získala jsem certifikát CAE – Advanced level of English. 🙂
Tato škola byla nejlíp strávený rok v mém životě. Škola byla výborná, měla jsem dost času a v pohodě stíhala celoroční brigádu ve společnosti Kroužky a Fialka – začala jsem vyučovat výtvarnou výchovu, dětskou jógu a vaření. Věnovala jsem se gymnastice, power józe a boulderu a ujasnila si co chci dělat v budoucnu. 🙂
Více o mých pracovně-lektorských zkušenostech zde.

K ročnímu studiu jsme získali poukázky na veřejné kurzy dalších jazyků – já jsme chodila na italštinu a další mí spolužáci na fr, norštinu nebo němčinu a nikdo z nás by nešel znovu, myslím že to z nás ani nikdo nedochodil. Další jazyky byly opravdu podprůměrné.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..