Pojďme vykouzlit úsměv na tvářích dětí z dětského domova v Trnové!

Dětský domov Trnová se nachází na severním Plzeňsku v malé obci Trnová a je již dlouhou dobu platným členem v systému péče o děti, které se ocitly v mimořádné životní situaci, ať už ze zdravotních nebo sociálních důvodů. Zařízení se specializuje na děti předškolního věku od jednoho roku do šesti let.

Průběžně po celý rok organizujeme sbírku hraček, oblečení, potřeb na malování, kočárků, sedaček, měkkých sladkostí, různých parád pro holky a kluky, prostě všeho co malé děti potřebují nebo jim vykouzlí úsměv na tvářích, který je pro nás největší odměnou. Vše samozřejmě v dobrém a použitelném stavu.

S končícím rokem je před námi poslední návštěva dětí z dětského doma a ta se uskuteční těsně před vánocemi, v čase, který je pro tyto nejmenší tvorečky důležitý. Děti, které nemají možnost vyrůstat a trávit svátky v rodině, prožívají Vánoce, nejkrásnější svátky v roce, velmi intenzivně. Začíná to dopisem Ježíškovi, pokračuje zábavou u zdobení stromečku a dál pokračuje nevšední a nekončící radostí při rozbalování dárků a potěšení z nich.

Víte-li o někom, koho by tato sbírka mohla zaujmout, rozšiřte, prosím, povědomí o ní dále. Máte-li chuť přispět a to jakoukoliv formou do této sbírky, kontaktujte mě prosím prostřednictvím zprávy na facebookových stránkách gastroradaru: https://www.facebook.com/gastroradar. Kdy jindy udělat dobrý skutek než před Vánocemi!

Abychom všechno stihli včas, předání darovaných věcí bychom měli zvládnout do 19. prosince 2016.

„…A nezapomeňte, dětská radost je k nezaplacení …“

Vaše Markéta

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..