Recenze: Pizzeria Einstein, chytrá volba?

Po vyčerpávající procházce Prahou jsme byli oba hladoví, a tak jsme se rozhodli navštívit nejbližší restauraci. Jednalo se o pizzerii Einstein nedaleko metra I. P. Pavlova. Nejen že prostředí vypadalo celkem slušně, ale také zde máte výhodnou nabídku 1+1 jídlo zdarma pokud jste student a vlastníte kartu ISIC.

Ale pozor, nejedná se o jakákoliv jídla z jídelního lístku, nýbrž o vybrané položky. Jedná se asi o 5 pizz a 5 druhů těstovin. Kartu musíte předložit ještě před objednávkou a číšník si kartu při celém vašem pobytu nechá u sebe. Bohužel jsme měli tu smůlu, že jsme si objednávali v největším návalu lidí, takže jsme museli jak na objednávku, tak i na přípravu čekat déle než by se slušelo. Ale přejděme už k samostatnému jídlu.

Pizza kterou jsme měli, Prosciutto, byla vskutku obyčejná, pochybuju že se na téhle pizze dá i něco zkazit, maximálně by se lehce připálila, což se bohužel v tomhle případě stalo. Bylo to jak chroupat uhlí v puse s chutí šunky. Tahle pizza nikoho neuchvátí, ale sníst se dá. Ale teď přijde ta největší paráda, myslím, že je jediné štěstí že nemáme fotografii toho jídla, kdybychom měli, člověk by se už špaget asi nikdy nedotkl. Tyhle špagety se sýrovou omáčkou vypadaly spíše jako něco, co kočka snědla a zase vyvrhla. Špagety byly studený, sýr byl cítit pouze lehce a design? Škoda slov. Přirovnání ke školní jídelně by tady bylo na místě.

Jediné plus a zároveň minus bylo, že na tuhle porci se použily snad tak dva pytle špaget. Vždyť to by nesnědl ani Herkules proboha! Proč dávat takové porce? Tím, že se dá porce pro dvě až tři osoby na jeden talíř se dojem z toho vizuálu vážně nezlepší. Spíše naopak, toto nikdo nemůže sníst a v podstatě nikdy nezůstane talíř prázdný. ´

Takže závěrem, chytrá volba pro studenty? Pokud se budeme bavit o ceně a ISIC výhodách, tak stoprocentně. Ale jestli se chcete najíst, dobře najíst, tak zde to určitě nebude. Zde je pravděpodobné, že po tom, co vám předhodí talíř na stůl, tak budete chtít vzít nohy na ramena.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..