Recenze: Masna na Kozím plácku

Naprosto skvělá masna/řeznictví. Skvělé maso, žádný zápach, skvělá prezentace masa, spolupracovali na vydání kuchařky o které jsem již psala. Česká nabídka a velmi vysoká kvalita!

Od toho se odvíjí i vyšší cena, ale zde to opravdu stojí za ty peníze! Skvělá šunka, salámy, naprosto skvělé vuřty!!!!!!! Pokud si myslíte, že máte své tipy na vuřty, doporučuji ochutnat ty z Kozího plácku, opravdu!! Dokud neochutnáte neuvěříte, že něco může být tak dobré!!

Poprvé jsem tam šla, jen tak – koupila jsme si kuchařku (odkaz výše) a řekla jsem si, že tam tedy zajdu. Koupila jsem si salám (Carneo), medovou šunku, čerstvé mléko a kefírový chléb. Nejvíce mne dostalo mléko, sice jsem si již dřív kupovala mléko z farmy, ale toto bylo přece jen o trochu lepší, opravdu bylo smetanové! O mléku jako takovém si nejsem jista, jestli je nutné se zmiňovat, pokud neznáte http://www.mlekozfarmy.cz/ a pijete jen to obyčejné ze supermarketů, tak Vás upřímně lituji. Určitě se zastavte na trase rozvozu nebo na Kozím plácku a už se nikdy nebudete chtít vrátit do supermarketu pro mléko za 11 kč!

Vracím se k mé první návštěvě- masné výrobky byly na vyšší úrovni než jsem byla zvyklá a chleba také skvělý! Podruhé jsme si šla pro vuřty na Halloween – opravdu jsem NIKDY neměla lepší!!!!!

Nevím už co dál napsat, snad jen to, že ten skvělý salám co jsem si zde koupila můžete dostat i ve vybraných supermarketech spolu i s jinými masnými výrobky pod značkou Pejskar ! Já jsme si z jejich sortimentu salámů oblíbila Carneo.

Tak tam zajděte!! /span>

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..