Recenze: Top chlebíčky v Sisters bistru

Chlebíček – Česká specialita – kdo by je neměl rád? Já je ráda mám, i když se nemohou chlubit dobrým vlivem na naše těla… Takže pozor!! V Dlouhé ulici v nově otevřené gurmetské pasáži jsem našla chlebíčky, které splňují nároky na zdravý životní styl a hlavně na úžasný chuťový zážitek!

Podobné chlebíčky jsem viděla jen ve Vídni v bistru Trzniewski. Klasické i originální kombinace najdete na domácím kváskovém chlebu! Všechny chlebíčky vypadají nádherně a jsou servírovány na vtipném keramickém talíři, ve tvaru klasických papírových tácků (miluji tyhle detaily). Cena ani není přehnaná od 18 Kč do asi 50 Kč za chlebíček! Ochutnala jsem chlebíček s krevetami a vejcem a makrelový. Oba byly výborné.

Makrelový chlebíček měl výborný bramborový salát, dokonce i v množství, které mi vyhovovalo – nebylo ho málo, aby chlebíček byl suchý. Abych si vychutnala souhru chutí makrely a bramborového salátu, přeorganizovala jsem ingredience na svém chlebíčku, i když ingredience na něm byly krásně poskládané. Bramborový salát jsem rozprostřela po celé ploše chlebíčku a poskládala makrelu s červenou řepou, tak abych si tuhle skvělou kombinaci vychutnala při každém soustu.

Doporučuji vyzkoušet při jakékoli příležitosti, bistro má hodně objednávek do kanceláří v okolí. Ale na rodinné sešlosti nebo návštěvě by se tyhle chlebíčky více než vyjímaly. Ochutnejte a inspirujte se jimi, příště u Vás doma!

 

 

 

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..