Recenze: Beas Vegetarian Dhaba

Indická kuchyně v Praze je většinou dost drahá, jako třeba  Golden Tikka, nevegetariánská a na mě až moc pálivá restaurace.  Blíže Náměstí míru najdete restauraci Beas Vegetarian Dhaba, která se nepohybuje v astronomických výškách, co se týká financí.

Tuto restauraci mám opravdu ráda, jediný problém co s ní mám, je že je tak dobrá.
Jde o bufetové stravování, po příchodu si vezmete tác a nabíráte co chcete. Platí se za váhu. Nejsem schopna odhadnout kolik to bude stát. Ale nějak zvlášť mi to nevadí, jídlo si přendáte do mističky za 10 kč a přímo v restauraci Vám jídlo uzavřou foliíí, jako jsou zmražená jídla na ohřátí v mikrovlnce. Takže Vám jídlo vydrží další 2-3 dny.

Já miluji cizrnu a všechny omáčky s kokosovým mlékem, doplněné naan chleby. A mangové lassi. Byla jsem tu i s několika „masožrouty“ a opravdu tuto restauraci vychvalovali. Dokonce rodilý Ind pochválil kuchyni v této restauraci – prý je jako od jeho mamky.

Nikdy tu nemají stejná jídla několik dní za sebou, takže jste „nuceni“ ochutnávat pořád nové. Slyšela jsem, že kvalita v různých Beas pobočkách se liší, proto chodím věrně na I.P.Pavlova, kdykoli jsem v okolí!

Hodinu před zavírací dobou je ve všech Dhabách 50% sleva na veškeré vážené jídlo!!

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..