Zkouškový zelený smoothie

To, že je dobré doplňovat vitamíny víme všichni. Víte, že v období stresu to platí dvojnásob?
Zkouškový zelený smoothie by Vám mohl pomoci se nakopnout před zatěžkávací zkouškou a snad se i vyhnout po zátěžovému vyčerpání organismu v podobě nachlazení a infekčních nemocí.

Postup:
– základ z Matcha čaje (2 gr + cca 400ml studené vody)
– dvě hrsti listového mladého špenátu
– půlka oloupané nebo bio okurky
– 2 nektarinky
– hrst zmražených borůvek
– kousek zmraženého melounu kantalup
– 2 lžíce hrachového proteinu
– můžete přidat chia semínka, probiotický prášek..

Čerstvý špenát rozmixujeme dohladka v čaji, přidáme proteiny (prášek,chia) a vše ostatní nakrájené na menší kusy – přednost mají zmrazené položky.


Vše o zelených smoothies zde a čajích zde
Více, o tom, jak předejít stresu v období zkoušek se dočtete zde

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), tvorba wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář