Zkouškový zelený smoothie

To, že je dobré doplňovat vitamíny víme všichni. Víte, že v období stresu to platí dvojnásob?
Zkouškový zelený smoothie by Vám mohl pomoci se nakopnout před zatěžkávací zkouškou a snad se i vyhnout po zátěžovému vyčerpání organismu v podobě nachlazení a infekčních nemocí.

Postup:
– základ z Matcha čaje (2 gr + cca 400ml studené vody)
– dvě hrsti listového mladého špenátu
– půlka oloupané nebo bio okurky
– 2 nektarinky
– hrst zmražených borůvek
– kousek zmraženého melounu kantalup
– 2 lžíce hrachového proteinu
– můžete přidat chia semínka, probiotický prášek..

Čerstvý špenát rozmixujeme dohladka v čaji, přidáme proteiny (prášek,chia) a vše ostatní nakrájené na menší kusy – přednost mají zmrazené položky.


Vše o zelených smoothies zde a čajích zde
Více, o tom, jak předejít stresu v období zkoušek se dočtete zde

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Masážemi, workshopy a kurzy ZTV s prvky jógy a automasáží a přednáškami o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese se zaměřuje se na prevenci a regeneraci negativní stresové zátěže a bolestí zad. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář