Zachraň jídlo!

Pro novinky a aktuální akce navštivte: http://zachranjidlo.cz/

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se v pekárně odhadne kolik mají upéct chlebů? A kolik jich na konci dne vyhodí? Odhadnete kolik potravin se denně vyhodí a myslíte, že asi budou plesnivé nebo zkažené?

Slyšeli jste někdy o normách na zeleninu a ovoce – diskriminující zahnutou okurku, větší či menší bramboru, širší či užší banány? A máte ten dojem, že v obchodech jsou tyto potraviny skoro všechny stejné? A vlastně jen v menších samoobsluhách můžete najít zajímavé tvary?

Možná zjistíte, že tak jak nás všechny školy vedou k tomu, abychom všichni měli stejné znalosti a vědomosti – což pak činí těžší a těžší se odlišit a možná právě v nás zadusuje tu touhu být jiní – přece by se nám smáli! Tak to samé platí pro svět jídla!

Pokud jsem ve Vás vzbudila jiskřičku zájmu, podívejte se na film „Z popelnice do lednice?“ a možná na některé z těchto otázek objevíte poněkud na hlavu postavené odpovědi.

Když se po shlédnutí filmu budete chtít podílet na něčem, co by mohlo tomuto hroznému plýtvání pomoci možná i časem zabránit, navštivte web zachraň jídlo a zapojte se jako dobrovolník nebo je navštivte v jejich novém kanclu! 🙂 Já se zcela určitě zapojím! 🙂

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář