WORLD OF BEAUTY and SPA jaro + podzim 2018

Masírovala jsem na jarním kosmetickém veletrhu WORLD OF BEAUTY and SPA 2018!
Co jste mohli najít na našem stánku: masáže a propagace Zdraví posláním(v první řadě!), Palestry a Asociace pracovníků v regeneraci.
V rámci školní praxe byly masáže pro zájemce zdarma. Byla to skvělá příležitost masírovat a komunikovat s Vámi všemi!

Byla jsem moc ráda, když jsem od Vás slyšela chválu. Všichni jste se ptali, kde teď masíruji… Někteří z Vás mi dokonce nabídli práci! Udělalo mi to ohromnou radost!


Kde masíruji, mé vzdělání a více o mne a další informace ze světa masáží najdete přímo zde na stránkách: Wellness masáže nabídka
nebo na mém masérském fb: Wellness masáže

 

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka v hotelu Grandior ***** na Florenci a saunovém světě Infinit v hotelu Absolutum Boutique **** Holešovice. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), tvorba antistresového wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář