Vánoční Wellness jóga giveaway 2016

Co můžete vyhrát?
1.) Poukaz na wellness poradenské služby se Sylvií Corty 
2.) Poukaz na jógovou lekci pro dospělé na Žižkovské věži v roce 2017 se Sylvií Corty
3.) Poukaz na dětskou jógovou lekci na Žižkovské věži v roce 2017 se Sylvií Corty 
4.) Poukaz na 2×45 min aj doučování/konverzaci – od ZŠ do úrovně FCE  se Sylvií Corty
5.) knihu Sám sobě psychologem 
6.) 2 zvláčňující mýdla Manufaktura

Podmínky účasti:
1. Klikněte Like Wellness jóga
2. Vyplňte Survio dotazník na fb stránce – do otázky č.4 vpište: wellness giveaway a Vaše kontaktní údaje
3. Vyfoťte se! Jakoukoli Vánočně jógovou fotku s kreativním nápisem Wellness jóga giveaway
Dobrovolné: Váš krátký příběh – jak zvládáte stresové okamžiky ve Vašem životě a uveřejněte ji na fb stránku Wellness jóga s popisem Wellness jóga giveaway

Jak vybereme vítěze?
Náhodný systém, všechny jména účastníků, kteří splnili všechny tři podmínky soutěže vhodíme do jógové tašky a vylosujeme 5 výherců! 😉

Kdy můžete splnit podmínky:  1. – 14.12. – 8hod – 20:00
Vyhlášení vítězů: 17.12. – 12:00, zde a na fb Wellness jóga

Pokud výherce neodpoví na naše oznámení o výhře do tří dnů, vylosujeme dalšího výherce. Předání poukazů se může uskutečnit v týdnu před Vánoci, abyste poukaz měli pod stromeček. Předání ceny proběhne v kavárně Cafedu, po předchozí domluvě s výhercem. Nebo můžeme poukaz zaslat ve formátu pdf na Váš email.

https://www.facebook.com/wellnessjoga/ 

 

Výherce budeme osobně kontaktovat, hodně štěstí!

 

 

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka v hotelu Grandior ***** na Florenci a saunovém světě Infinit v hotelu Absolutum Boutique **** Holešovice. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), tvorba antistresového wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář