Vánoční sms pro Vaše děti

Co je v balíčku:
3x sms, za 149 Kč – 2. Týden, 3. Týden, Vánoční týden (pokud jste prošvihli naše pravidelné termíny, napište nám kdy chcete, aby Vaše děti dostali sms zprávy)
Platba na transparentní účet předem (do poznámky křestní jméno dítěte a odpověď na otázku číslo 5.):
https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2600843238

Odesílatel: Santa / Ježíšek /Elfové
sms o Štědrém dni: +49 Kč (v časech 9:00, 15:00, 17:00)
Přesné časy – mimo Štědrého dne si můžete zvolit sami, pokud nezvolíte přesný čas, budeme sms rozesílat během pracovního týdne od 9-19 hod.

Na vyplnění pro rodiče: (tento vyplněný text zkopírujte a pošlete nám na Severní pól přes kontaktní formulář – po pravé straně tohoto článku)
1. Křestní jméno dítěte:
2. Pohlaví:
3. Věk:
4. Město:
5. Jméno: zvířete/plyšáka/přítele/přítelkyně/manžela/manželky/dcery/syna..
6. Co si Vaše dítě přeje:
7. Číslo mobilního tel. dítěte:
8. Mobilní operátor:

Vyberte službu:
Ježíškovo klábosení ze Severního pólu
Santovo klábosení ze Severního pólu
Elfové ze Severního pólu – a jejich klábosení během balení Vánočních dárků
Napište své tři zprávy..
Ježíškova/Santova cesta k Vám do města – během Šťedrého dne

Den a čas, kdy poslat 1. Sms:
Den a čas, kdy poslat 2. Sms:
Den a čas, kdy poslat 3. Sms:
Poslat sms o Štědrém dnu – 9:00, 15:00, 17:00 – ANO/NE

Ukazka sms – klábosení elfů ze Severního pólu:
Milý Karlíku,
před chviličkou jsme tady na Severním pólu dostali seznam Tvých přání. Na toho Bleska McQueena se asi těšíš nejvíc viď? Dáme si horkou čokoládu a jdeme ho zabalit a naložit Ježíškovi/Santovi na saně!
Veselé Vánoce, Tví Elfové

Veselé Vánoce! 🙂

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář