Recenze: TIME-CAFÉ

Time-café Křižovatka, Slavíkova 6 13000 Praha 2

TIME CAFÉ  kavárnu si otevřeli podnikatelé z Ruska. Zapíšete se hned po příchodu a začne se měřit Váš čas. Platíte fixní poplatek 1kč/minutu. Dovršíte-li 300 korun, což se rovná pěti hodinám, zbytek pobytu máte zdarma.Přítomné občervstvení ve formě čajů, kávy, sušenek nebo dalších drobností v ceně. Můžete zde využít wi-fi, projektor, tiskárnu, scanner, zahrát si deskové hry (anglická verze Timeline, Svět, Jungle Speed, Activity, Game of Thrones, Monopoly.. pokud mluvíte rusky v nabídce mají i známé hry v ruštině jako Dixit..) dále můžete hrát na PlayStationu 3 či si přečíst knížku. Otevřeno je zde každý den od 14:00 do 22:00 hodin. Místnosti, ve kterých můžete trávit volný čas, jsou tématické -Alenka v Říši divů (podle mě nejzajímavější místnost), zebra, studovna a Chicago 30. let.

Prostředí je nekuřácké a platí zde zákaz pití alkoholu. Čas od času se zde pořádají akce zaměřené na některé hry či na nějakou konkrétní činnost – v budoucnu je například v plánu začít pořádat role playing games.

Velice zajímavé místo, na krátké schůzky. Pěkné prostředí, skvělé vybavení určitě se zde zabavíte. Mě osobně zde jen chybí nějaké opravdové mňamky. 🙂

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář