Teambuilding / Adrenalin tips

Best tips for teambuilding or just adrenalin events for you and your friends 😉
Please let me know about your experinces, because this is my first post. I cannot guarantee a good time – I just found everything that I would like to try on internet 🙂
But I am going to try! 😉
If you would like to try paintball, check out my older post.


First Aid courses :
http://vycvik-prvni-pomoci.cz/kurzy-prvni-pomoci/kurzy-prvni-pomoci-pro-skoly-a-neziskovky/
http://www.zdrsem.cz/kurzy.aspx
http://www.adventura.cz/zajezd/zdravotni-kurz-2
Teambuilding:
http://www.adrenalin-park.cz/index.php
http://www.lanovecentrum.cz/cs/obecne/podminky-pro-ucast-na-expedici-karakoram-praha 

Adrenalin games in teams:
http://www.paniqroom.sk/sk/ – do you know Saw the movie?
http://treasurehuntprague.cz/ – adrenalin game in teams – treasure hunt – how sightseeing can be even more interesting.If you would like to try just paintball, check my
older post

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář