Teambuilding / Adrenalin tips

Best tips for teambuilding or just adrenalin events for you and your friends 😉
Please let me know about your experinces, because this is my first post. I cannot guarantee a good time – I just found everything that I would like to try on internet 🙂
But I am going to try! 😉
If you would like to try paintball, check out my older post.


First Aid courses :
http://vycvik-prvni-pomoci.cz/kurzy-prvni-pomoci/kurzy-prvni-pomoci-pro-skoly-a-neziskovky/
http://www.zdrsem.cz/kurzy.aspx
http://www.adventura.cz/zajezd/zdravotni-kurz-2
Teambuilding:
http://www.adrenalin-park.cz/index.php
http://www.lanovecentrum.cz/cs/obecne/podminky-pro-ucast-na-expedici-karakoram-praha 

Adrenalin games in teams:
http://www.paniqroom.sk/sk/ – do you know Saw the movie?
http://treasurehuntprague.cz/ – adrenalin game in teams – treasure hunt – how sightseeing can be even more interesting.If you would like to try just paintball, check my
older post

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Masážemi, workshopy a kurzy ZTV s prvky jógy a automasáží a přednáškami o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese se zaměřuje se na prevenci a regeneraci negativní stresové zátěže a bolestí zad. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář