Recenze: Sweet Secret of Raw


O Raw Food – syrojedení / vitariánstvi je jednoduše forma stravování bez tepelného připravování. To ale vůbec nezabraňuje vytváření úžasných jídel, ze kterých se plnohodnotně nasytíte. Příprava jídel probíhá mixováním, klíčením, vysoušením do 42 stupňů C a všechny tyto procesy dokážou připravit pokrmy, které na první pohled vypadají jako ty, na které jste zvyklí z kuchyně tradiční. Rozdíl je však ve složení a v jejich přípravě. Článek si můžete dočíst zde: Secret of raw

 

Do této cukrárny jsem prostě musela jít, dorty mají tak krásné barvy, že Vás až napadne, že to není k jídlu.
Dorty jsou průměrně o trošku dražší než ve Světozoru Hájek, což bych řekla, že je top „klasická“ cukrárna. O Secret of Raw tohle opravdu říct nemůžu, chuťě jsou naprosto unikátní a nepředvídatelné, jako třeba můj Skořicový dort s Goji (specialita Super food týdne). Maracuja koktejl (maracuja, agáve sirup a kokosová šlehačka) a cheesecake s lesními plody byly podobné chutím na které jsme zvyklí.. ale ne úplně.

Oba dorty byly zajímavé – všechny chutě jsou v raw dortech extrémně výrazné (jako kdybyste jedli samotnou esenci ingredience) a dobré a hlavně výrazně lehčí na trávení, než klasické dorty. Nenajdete v nich půl kila cukru, jak tomu je v klasických dortech, tady Vám bude stačit ten jeden malý kousek dortu! Ale musíte si na tu změnu zvyknout.
I když můj dort byl dost velký necítila jsem se po něm úplně nacpaná jako po klasické verzi.Určitě zde někdy ochutnám Rawfaelo!

Pokud si chcete zpestřit Vánoce můžete si zde objednat cukroví! http://www.rawkucharka.cz/cukrovi 

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář