Recenze: SUSHI restaurace a bistra

Sushi jsem nemilovala od prvního sousta, musela jsem to zkusit asi sedmkrát než jsem narazila na dobrou přípravu a vhodnou kombinaci. Zamiloval jsem se do této studené rýže s kouskem mořské řasy, advokátem nebo lososem!

Protože sushi je hodně drahá lahůdka, hledala jsem místa, kde bych si sushi mohla v té době vychutnat, tehdy jako studentka střední školy. Tyto místa stále navštěvují.

Sushi nemusí být jenom drahé, ale hlavně velmi dobré a zdravé! Pokud jste ještě nikdy sushi neochutnali nebo pokud ano a připadalo Vám, ze smrdělo rybinou nebo tomu prostě jen chcete dát ještě jednu šanci – toto jsou skvělá místa kam jít.

 

 

 

PRAHA:

Running sushi

OC Černý most/ OC Fénix – SUMO – top running sushi – velký výběr sushi a dalších lahůdek..
V OC Černý most je opravdu nutná rezervace stolu, nikomu se nechce moc odcházet, ale pokud se spokojíte s barovými stoličkami, místo tam bude!
Na Vysočanech ve Fénixu je vstup na 1 hodinu, čímž je i cena o něco levnější, oproti klasickému running sushi, jaký je například na Černém mostě.

OC Palladium – Makakiko –  pro mě 2. nej running sushi v Praze

 

Restaurace a bistra – restaurace Karlovo náměstí 288/17  / bistro na metru Ládví u Icelandu 

Levné a skvělé sushi najdete na určitých místech v typických „čínských“ restauracích( myslím tím, červené sloupy s draky u vchodu, červené židle.. určitě víte o čem mluvím! Restaurace jsou často obsazené, ale když najdete místo něco dobrého si dejte.

V restauraci na Karlově náměstí doporučuji vybírat z menu na stolech, stojí ve stojanech, kde normálně očekáváte nabídku předražených džusů – pokud přijdete a nevite o co jde, prinesou vam normalni jidelni listek s jinými dražšími nabídkami.
V bistru na Ládví mám ráda jak sushi tak asijské jídlo. Fotka je právě z tohoto bistra.

24 ks pokud jste v začátcích se sushi vystačí pro dva a stojí 179!  Velice příjemná cena, za něco tak dobrého! 

 

 

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář