Recenze: SUSHI restaurace a bistra

Sushi jsem nemilovala od prvního sousta, musela jsem to zkusit asi sedmkrát než jsem narazila na dobrou přípravu a vhodnou kombinaci. Zamiloval jsem se do této studené rýže s kouskem mořské řasy, advokátem nebo lososem!

Protože sushi je hodně drahá lahůdka, hledala jsem místa, kde bych si sushi mohla v té době vychutnat, jako studentka střední školy. Tyto místa stále navštěvují.

 

Opravdu, ale opravdu nejlepší sushi jsem nejedla v Praze, ale v Karlových Varech v bistru WOK 🙂

 

PRAHA:

  1. Restaurace – Karlovo náměstí 288/17

Sushi nemusí být jenom drahé, ale hlavně velmi dobré a zdravé! Pokud jste ještě nikdy sushi neochutnali nebo pokud ano a pripadalo Vám, ze smrdělo rybinou nebo tomu prostě jen chcete dát ještě jednu šanci – toto je skvělé místo kam jít. 🙂

Levné a skvělé sushi najdete na Karlově náměstí v typické „čínské“ restauraci ( myslím tím, červené sloupy s draky u vchodu, červené židle.. určitě víte o čem mluvím! :-)), tak přesně tady dělají opravdu velmi dobré sushi, nikdy si zde nedávam nic jiného.:-) 

Vždy si vybírejte z menu na stolech, stojí ve stojanech, kde normálně očekáváte nabídku předražených Cappy – pokud prijdete  a nevite o co jde, prinesou vam normalni jidelni listek s jinymi cenami.

24 ks pokud jste v začátcích se sushi vystačí pro dva a stojí 179! 🙂 Velice příjemná cena, za něco tak dobrého! 🙂

 

Running sushi:

OC Černý most/Fénix – SUMO – running sushi – naprosto úžasné větší výběr sushi a dalších lahůdek než v Palladiu! V OC Černý most je opravdu nutná rezervace stolu, nikomu se nechce moc odcházet, ale pokud se spokojíte s barovými stoličkami, místo tam bude! 🙂

Palladium – Makakiko –  2. nej running sushi v Praze! 🙂

 

Doporučuji podívat se ještě na Teppanyaki restauraci, kde mají také výborné sushi a hlavně ojedinělý způsob all you can eat, více zde: Teppanyaki

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (Gastroradar). Masérka v síti Infinit Vysočany – hotel Step. Od ledna 2019 Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Studentka VOŠ oboru wellness a balneo. Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění. Zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy a boulderového lezení pro děti..

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář