Spolupráce pro firmy.

Nabízíme spolupráci pro:
Wellness, fitness, gastronomické firmy/studia/restaurace a obchody nebo akce v těchto oborech.

Způsoby spolupráce:
1.) Rádi od Vás přijmeme pozvání a sepíšeme na Vás recenzi na Gastroradar, kde tato recenze bude označena: Spolupráce:Název Vašeho zařízení. Kde budou plusy i mínusy, kterých jsme si všimli.
2.) Rádi se s Vámi domluvíme na dodání našich služeb (masáže, jóga..) na Vaše akce nebo do Vašeho zařízení. Podle individuálních časových možností.
3.) Mystery shopping od Sylvie Corty – studentka oboru wellness a balneo a masérka a zakladatelka Gastroradaru – více zde. Mohu navštívit Vaše zařízení a nahlásit Vám co vidím i s nápady na vylepšení situace.

Těšíme se na spolupráci!
V případě zájmu nás prosím kontaktujte s Vaší nabídkou, přes kontaktní formulář zde nebo na facebooku.

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo. Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj. Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář