Jste lidé z oboru a chcete psát?

Nabízím možnost přispět Vašimi znalostmi a zkušenostmi z oblasti zdravého životního stylu, wellness a prevence ve formě článků nebo youtube videí na Zdraví posláním. Nabídka pro profesionály v oboru budující si kariéru i amatéry sdílející své zkušenosti.

Nabízím 2 formy spolupráce:
1.) Pro ty z Vás, kteří chtějí přispívat dlouhodobě do všech kategorií. A chtějí tuto svou neplacenou práci pojmou jako budování extra služby pro své klienty/pacienty, případně pro širokou veřejnost.. Můžete to brát jako možnost sdílení informací, které byste nestihli během určeného času který máte na klienta. Prostě ho odkážete na stránky, kam píšete. Bude rád, že mu dáte něco hodnotného zadarmo a bude se vracet.
Pokud už své stránky máte tak zde můžete sdílet své články ve výše popsaných oborech. A tím si vytvořit odkazovou strukturu podporující Vaše stránky. Ať už své stránky máte nebo nemáte, tak tady budete tvořit první web v ČR psaný profesionály v těchto oborech.
O svém vzdělání, cestě k oboru a zkušenostech se můžete rozepsat do kategorie Autoři. Do kategorie Naše praxe můžete psát podrobněji o svých praxích, o svém oboru, svých zkušenostech a svých službách a nabídkách. Obě tyto kategorie jsou o nás, zbytek kategorií je nadstavbová služba pro čtenáře=klienty. Vaše články by měly být o předávání kvalitních znalostí, zkušeností a informací.
Hledám pracovníky v oboru lékařství, wellness, fitness, tělesné výchovy a rekreologie.. Pouze s platnou certifikací nebo licencí – případně ambiciózní studenty těchto oborů. Kteří svou práci/studium v tomto oboru budou využívat jako zdroj informací a inspirací ke kvalitním článkům.
Případné peníze z příspěvků čtenářů adresované přímo Vám, jdou z 50% k Vám, 50% půjde na úpravu, provozní náklady a aktualizaci Gastroradaru.

JAK ČASTO PSÁT:
– ideálně budete publikovat jeden článek měsíčně, ale klidně i tři

PROČ PSÁT PRAVIDELNĚ:
– budete tvořit první web v ČR psaný profesionály v těchto oborech
– rádi sdílíte znalosti, názory, zkušenosti a rádi inspirujete nebo motivujete
– bude to Vaše nadstavbová činnost pro čtenáře/klienty – přidaná hodnota Vaší služby – budování Vašeho jména/brandu
– finanční stránka: čím kvalitnější články, tím více čtenářů, povědomí o Vás (reklama) a více budoucích zákazníků, fin.příspěvky čtenářů, reklama na Vaše služby: ve dvou kategoriích a dodatečně každým Vašim článkem
– kde se o Vás čtenář dozví: v kategoriích Autoři a Naše praxe, mini CV pod každým Vašim článkem, sdílené články na fb, Vaše videa a sdílené seznamy do složek Youtube Gastroradaru (starší jméno Zdraví poslaním)

CO PSÁT:
– recenze – akcí, podniků, služeb, zážitků, gastronomie, vše co Vás jednoduše zaujalo nebo naopak zklamalo
– tipy a rady z Vašeho pohledu, na které pozorujete, že se hodně lidé ptají nebo naopak málo a je to škoda..
– časté problémy a návody na řešení z Vašeho oboru a pohledu
– příběhy z Vašeho oboru
– Vaše tipy na knihy a další četbu pro inspiraci
– zamyšlení nad častými/specifickými problémy, trendy a současnou situací z wellness, zdravého životního stylu a prevence nebo konkrétně z Vašeho oboru

2.) Pro ty z Vás, kteří se chtějí bez závazku podělit svým příběhem a jedním článkem do kategorie Vaše příběhy. O své zkušenosti a znalosti v oblasti zdravého životního stylu, wellness, prevence nebo přispívat do kategorie Cestování. Zde nevadí, že nejste profesionál v těchto oborech. Do kategorie cestování můžete přispívat i dlouhodobě více články. Jde o Vaše zkušenosti.

Články můžete inspirovat nebo motivovat a zároveň si můžete tímto způsobem udělat reklamu. Pokud článek nebude pouze o tom, že si uděláte reklamu na sebe – ale bude inspirovat nebo informovat nás ostatní, čtěte dál.

Co pro to musíte udělat:
Napište mi jakým způsobem pro nás chcete psát. Napište mi témata o kterém chcete psát a něco o sobě. Pokud mi bude alespoň minimálně zapadat do celkového obsahu stránek nebo bude obzvláště zajímavý, odepíšu Vám a počkám až mi pošlete celý článek. Přečtu si ho, mé nápady a rady ohledně článku Vám poskytnu zdarma. Pokud budete mít zájem o variantu číslo 1.), ráda se s Vámi setkám a proberu detaily. Po přečtení Vašeho prvního článku Vás přidám do fb skupiny autorů, kde najdete aktuální a doplňující informace a komunikaci mezi autory. Poté Vám udělám přístup na mé stránky.

Pokud si vyberete variantu číslo 2.) Váš hotový článek umístím do kategorie sama. Můžete mne kontaktovat přes kontaktní formulář.

Těším se na spolupráci!

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo. Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj. Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář