Chcete psát na web nebo točit na youtube pro Zdraví posláním?

Chcete psát na web nebo točit na youtube pro Zdraví posláním? Nabízím možnost přispět Vašimi znalostmi a zkušenostmi z oblasti zdravého životního stylu, wellness a prevence ve formě článků nebo youtube videí na Zdraví posláním. Nabídka pro profesionály z oboru budující si kariéru i amatéry sdílející své znalosti a zkušenosti. 

 

Nabízím 2 formy dobrovolné spolupráce:

Varianta 1.:
Hledám pracovníky z oborů: lékařství, wellness, fitness, tělesné výchovy a rekreologie.. Pouze s platnou certifikací, diplomem nebo licencí z oboru – případně ambiciózní studenty těchto oborů. Kteří svou práci/studium v tomto oboru budou využívat jako zdroj informací a inspirací ke kvalitním článkům.

Nabídka je pro ty z Vás, kteří chtějí přispívat dlouhodobě do všech kategorií webu nebo do svého seznamu videí na Youtube Zdraví posláním. A chtějí tuto svou „dobrovolnou práci“ pojmou jako budování extra služby pro své klienty/pacienty, případně pro širokou veřejnost. Můžete to brát jako možnost sdílení informací, které byste nestihli během určeného času který máte na klienta. Prostě ho odkážete na stránky, kam píšete. Klient bude rád, že mu dáte něco hodnotného zadarmo a bude se vracet. Pokud už své stránky máte, tak zde můžete sdílet své články ve výše popsaných oborech. A tím si vytvořit odkazovou strukturu podporující Vaše stránky. Ať už své stránky máte nebo nemáte, tak tady budete tvořit první web v ČR psaný profesionály v těchto oborech.

Cílem je šíření vědecky podložených informací, inspirace, vlastních zkušeností a motivace v oborech: wellness, zdravý životní styl a prevence.

Svůj mini životopis s nabídkou Vašich služeb budete mít pod každým Vaším článkem, podrobněji se můžete o svém vzdělání, cestě k oboru a zkušenostech se můžete rozepsat do kategorie Autoři. Do kategorie Naše praxe můžete psát nejpodrobněji o svých praxích, o svém oboru, svých zkušenostech a svých službách a nabídkách. Kategorie O nás a Naše praxe jsou hlavně o nás – autorech, zbytek kategorií je nadstavbová služba pro čtenáře=klienty. Vaše články nebo videa by měly být o předávání kvalitních znalostí, zkušeností a informací.

 

Frekvence příspěvků:
1 – 3 příspěvky za měsíc

 

Co tím získáte?
– budete tvořit první web v ČR psaný profesionály v těchto oborech
– rádi sdílíte znalosti, názory, zkušenosti a rádi inspirujete nebo motivujete
– bude to Vaše nadstavbová činnost pro čtenáře/klienty – přidaná hodnota Vaší služby – budování Vašeho jména/brandu
– finanční stránka: čím kvalitnější články, tím více čtenářů, povědomí o Vás (reklama) a více budoucích zákazníků, fin.příspěvky čtenářů, reklama na Vaše služby: ve dvou kategoriích a dodatečně každým Vašim článkem
– kde se o Vás čtenář dozví: v kategoriích Autoři a Naše praxe, mini CV pod každým Vašim článkem, sdílené články na fb, Vaše videa a sdílené seznamy do složek Youtube Zdraví poslaním

 

Jaké typy článků psát:
– recenze – akcí, podniků, služeb, zážitků, gastronomie – negativní recenze pouze z obecného pohledu
– tipy a rady z praxe, na které pozorujete, že se hodně lidé ptají nebo naopak málo a je to škoda..
– časté problémy a návody na řešení z Vašeho oboru a pohledu
– příběhy z Vašeho oboru
– Vaše tipy na knihy a další četbu pro inspiraci, motivaci aj.
– cestování z Vašeho specifického pohledu
– zamyšlení nad častými/specifickými problémy, trendy a současnou situací obecně z wellness, zdravého životního stylu a prevence nebo konkrétně z Vašeho oboru

 

Jaké typy videí točit:
– časté problémy a návody na řešení z Vašeho oboru a pohledu
– tipy a rady z praxe, na které pozorujete, že se hodně lidé ptají nebo naopak málo a je to škoda..
– příběhy z Vašeho oboru
– cestování z Vašeho specifického pohledu

 

Jak dlouhé články orientačně psát:
– krátké – 400 – 500 slov/příspěvek
– střední – 600 – 900 slov/příspěvek
– dlouhé – nad 900 slov/příspěvek

 

Jak dlouhá videa točit:
– max 30 min/video

 

Podmínky:
Vaše články by se designovou úpravou: font a velikost písma, použití rozdělujících čár v textu apod. měly podobat stylu používaném v posledních online příspěvcích, které jsem sama publikovala. Vyhrazuji si právo stáhnout Váš článek nebo video, pokud nebude naplňovat hlavní cíle a podmínky těchto stránek – ať už po obsahové, designové nebo jiné stránce. Pokud se rozhodnete v článku použít fotografie musí jít o Vaše vlastní, tedy Vámi pořízené. Musí jít o kvalitní fotografie vhodné k prohlížení na telefonu, tabletu, počítači aj. V případě videí je důležitá kvalita videa, zvuku, obrazu a celkový jednotný design všech nahraných videí. Případné peníze z příspěvků čtenářů adresované přímo Vám, jdou z 60% k Vám, 40% půjde na úpravu, provozní náklady a aktualizaci Zdraví posláním. V případě ukončení dobrovolné spolupráce si Vámi vložený příspěvek nebo příspěvky vyhrazuji právo ponechat nebo neponechat na stránkách, dle mého uvážení.V případě projevení zájmu o výše popsanou spolupráci souhlasíte s výše popsanými podmínkami.

Kontaktujte mne přes kontaktní formulář nebo na email: zdraviposlanim@seznam.cz

 

 

2.) Varianta 2.:
Pro ty z Vás, kteří se chtějí bez závazků podělit jedním článkem do série: Wellness v běžném životě: … v kategorii Vaše wellness příběhy. Jde o Vaše zkušenosti a Vaše způsoby zvládání. Nevadí, že nejste profesionálem v těchto oborech, i když jím být můžete. Jde o Vaše zkušenosti a jejich sdílení. V článku můžete uvést odkaz na vlastní web nebo svůj emailový kontakt.

Co pro to musíte udělat:
Přečtete si články v kategorii Vaše wellness příběhy, čekají Vás stejné otázky. Kontaktujte mne přes kontaktní formulář nebo na email: zdraviposlanim@seznam.cz a napište mi ve zkratce, jaký specifický pohled na dané otázky přinášíte. Pokud se domluvíme Váš hotový článek sama umístím do kategorie a naplánuji jeho online publikaci. Sdílet ho budu na fb stránkách Zdraví posláním a dle jeho zaměření i na sesterských fb stránkách aj.

Podmínky:
Vyhrazuji si právo publikace nebo nepublikace Vámi zaslaného příspěvku, dle mého uvážení. Toto stanovisko Vás obratem sdělím při obdržení Vašeho příspěvku. V případě projevení zájmu o výše popsanou spolupráci souhlasíte s výše popsanými podmínkami.

 

Těším se na spolupráci!

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..