Seznamovací akce a Teambuilding

Pokud hledáte skvělé místo kam na seznamovací akci/ teambuilding,  nebo prostě jen akci s přáteli tento seznam by Vám měl pomoci:

Na ničem z toho jsem zatím nebyla, ale hledala jsem to nejlepší asi dvě hodiny a těším se, až něco z toho vyzkouším na vlastní kůži, pokud jste na něčem ze seznamu již byli, prosím o info a recenze! 🙂 Pokud chcete samostatný paintball doporučuji přečíst si můj starší příspěvek 😉

Kurzy první pomoci:

http://vycvik-prvni-pomoci.cz/kurzy-prvni-pomoci/kurzy-prvni-pomoci-pro-skoly-a-neziskovky/

http://www.zdrsem.cz/kurzy.aspx

http://www.adventura.cz/zajezd/zdravotni-kurz-2

Teambuilding:

http://www.adrenalin-park.cz/index.php

http://www.lanovecentrum.cz/cs/obecne/podminky-pro-ucast-na-expedici-karakoram-praha – adrenalinová soutěž mezi týmy

http://www.paniqroom.sk/sk/ – hra na způsob filmu Saw

http://treasurehuntprague.cz/ – adrenalinová soutěž – týmové hledání pokladu mezi památkami v Praze – jako ve filmu Maharal nebo Lovci pokladů

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář