Seznamovací akce a Teambuilding

Pokud hledáte skvělé místo kam na seznamovací akci/ teambuilding,  nebo prostě jen akci s přáteli tento seznam by Vám měl pomoci:

Na ničem z toho jsem zatím nebyla, ale hledala jsem to nejlepší asi dvě hodiny a těším se, až něco z toho vyzkouším na vlastní kůži, pokud jste na něčem ze seznamu již byli, prosím o info a recenze! 🙂 Pokud chcete samostatný paintball doporučuji přečíst si můj starší příspěvek 😉

Kurzy první pomoci:

http://vycvik-prvni-pomoci.cz/kurzy-prvni-pomoci/kurzy-prvni-pomoci-pro-skoly-a-neziskovky/

http://www.zdrsem.cz/kurzy.aspx

http://www.adventura.cz/zajezd/zdravotni-kurz-2

Teambuilding:

http://www.adrenalin-park.cz/index.php

http://www.lanovecentrum.cz/cs/obecne/podminky-pro-ucast-na-expedici-karakoram-praha – adrenalinová soutěž mezi týmy

http://www.paniqroom.sk/sk/ – hra na způsob filmu Saw

http://treasurehuntprague.cz/ – adrenalinová soutěž – týmové hledání pokladu mezi památkami v Praze – jako ve filmu Maharal nebo Lovci pokladů

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář