Recenze: Řeznictví Ambiente!

Tak trochu jiná masna, kde se navíc můžete i dobře najíst, to je „Naše maso“ – luxusní řeznictví založené řetězcem restaurací Ambiente, který asi netřeba představovat. Zajděte si pro vynikající přeštické klobásky nebo si nechte přímo na místě připravit čerstvý tatarák!

Interiér prodejny Naše maso

Takhle prázdnou uvidíte prodejnu nejspíš jen po skončení otevírací doby – jinak tam bývá docela tlačenice 🙂

Už je to docela dlouho, co jste si tady na Gastroradaru mohli přečíst článek o kvalitním řeznictví v Kozí ulici v centru Prahy – to má ale už delší dobu o pár ulic dál také svého konkurenta, kterým je právě řeznictví „Naše maso“ v gurmet pasáži Dlouhá (hned naproti skvělému bistru Sisters s originálními chlebíčky, o kterém si můžete přečíst tady).

Oproti masně v Kozí ulici je sice „Naše maso“ daleko menší, zato ale upoutá ještě o třídu lepším interiérem, který Vás při procházce Dlouhou ulicí především za tmy nejspíš donutí zastavit se a nahlédnout dovnitř. Co zaujme nejvíc je nejen vybavení prodejny, ale také stylové oblečení zdejších pracovníků a vůbec celkový dojem z obchodu.

Co se nabídky týče, vybrat si můžete z kvalitního hovězího a vepřového masa dodávaného společností Amaso, která je dodavatelem i v restauracích Ambiente. Z uzenin doporučujeme ochutnat hlavně přeštické klobásy, které mají opravdu zajímavou, nezaměnitelnou chuť – s klasickou klobásou najdete jen málo společného. Stylové je i balení 🙂

Jak už bylo řečeno, v masně si můžete nejen nakoupit, ale také se tu najíst – v nabídce je obvykle tatarský biftek (vyzkoušejte ho už jen pro srovnání s vaší oblíbenou verzí – tenhle je totiž takový „méně míchaný“ a více masový, schválně co na něj budete říkat), nějaká ta klobáska a dalších pár jídel. Pokud tedy máte někdy chuť na něco opravdu masového, zkuste se tu někdy zastavit.

Zapomenout nesmíme ještě na jednu zajímavost – podobně jako třeba v Ovocném světozoru máte možnost večer ochutnat chlebíčky a dorty se slevou, či v prodejnách Marks a Spencer nakoupit zlevněné pečivo, i řeznictví „Naše maso“ má podobnou nabídku – slevu 30 % už od šesti hodin večer a od sedmé hodiny potom dokonce 40 % na vystavené maso. Tak dejte vědět, jak se Vám prodejna líbila!

Honza

 

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář