Recenze: Řeznictví Ambiente!

Tak trochu jiná masna, kde se navíc můžete i dobře najíst, to je „Naše maso“ – luxusní řeznictví založené řetězcem restaurací Ambiente, který asi netřeba představovat. Zajděte si pro vynikající přeštické klobásky nebo si nechte přímo na místě připravit čerstvý tatarák!

Interiér prodejny Naše maso

Takhle prázdnou uvidíte prodejnu nejspíš jen po skončení otevírací doby – jinak tam bývá docela tlačenice 🙂

Už je to docela dlouho, co jste si tady na Gastroradaru mohli přečíst článek o kvalitním řeznictví v Kozí ulici v centru Prahy – to má ale už delší dobu o pár ulic dál také svého konkurenta, kterým je právě řeznictví „Naše maso“ v gurmet pasáži Dlouhá (hned naproti skvělému bistru Sisters s originálními chlebíčky, o kterém si můžete přečíst tady).

Oproti masně v Kozí ulici je sice „Naše maso“ daleko menší, zato ale upoutá ještě o třídu lepším interiérem, který Vás při procházce Dlouhou ulicí především za tmy nejspíš donutí zastavit se a nahlédnout dovnitř. Co zaujme nejvíc je nejen vybavení prodejny, ale také stylové oblečení zdejších pracovníků a vůbec celkový dojem z obchodu.

Co se nabídky týče, vybrat si můžete z kvalitního hovězího a vepřového masa dodávaného společností Amaso, která je dodavatelem i v restauracích Ambiente. Z uzenin doporučujeme ochutnat hlavně přeštické klobásy, které mají opravdu zajímavou, nezaměnitelnou chuť – s klasickou klobásou najdete jen málo společného. Stylové je i balení 🙂

Jak už bylo řečeno, v masně si můžete nejen nakoupit, ale také se tu najíst – v nabídce je obvykle tatarský biftek (vyzkoušejte ho už jen pro srovnání s vaší oblíbenou verzí – tenhle je totiž takový „méně míchaný“ a více masový, schválně co na něj budete říkat), nějaká ta klobáska a dalších pár jídel. Pokud tedy máte někdy chuť na něco opravdu masového, zkuste se tu někdy zastavit.

Zapomenout nesmíme ještě na jednu zajímavost – podobně jako třeba v Ovocném světozoru máte možnost večer ochutnat chlebíčky a dorty se slevou, či v prodejnách Marks a Spencer nakoupit zlevněné pečivo, i řeznictví „Naše maso“ má podobnou nabídku – slevu 30 % už od šesti hodin večer a od sedmé hodiny potom dokonce 40 % na vystavené maso. Tak dejte vědět, jak se Vám prodejna líbila!

Honza

 

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Masážemi, workshopy a kurzy ZTV s prvky jógy a automasáží a přednáškami o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese se zaměřuje se na prevenci a regeneraci negativní stresové zátěže a bolestí zad. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář