Recenze: BAMI – vietnamská bageterie

Před pár dny otevřené výborné bistro BAMI – vietnamská bageterie v pražském Karlíně! Kde najdete Vietnam z moderního pohledu.

Originální černo – dřevěný interiérový design menšího bistra. Skvělé čerstvé jarní závitky, které dostanete se třemi omáčkami. Dvě z nich jsou naprosto originální (medovo-hořčíčná a burákovo-sojová) a měla jsem je poprvé v kombinaci s jarními závitky! Naprosto jsem se do nich zamilovala!
K tomu liči ledový čaj, který nebyl trpký, ale skvěle ochucený čerstvým ovocem.

Moje nové oblíbené místo v pražském Karlíně, hned u metra.. Ještě k tomu blízko studia Chillin, kde masíruji. Těším se, až začnou nabízet vegetariánské bagety!
Prý se budou měnit náplně podle sezóny. Do baget používají i netradiční bylinky, mimo vietnamskou bazalku.. A chuťový zážitek je z toho skvělý!
Doporučuji navštívit bageterii BAMI!

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Dříve Infinit Vysočany – hotel Step. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo. Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění. Zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy a boulderového lezení pro děti..

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář