Zamilujte si čtení a pracujte na sobě!

Jak si zamilovat čtení?
Co Vás zajímá a chcete se o tom dozvědět víc? Najděte si super pohodlné místo, kde Vás nebude nic rušit! Kdy budete číst?
Můžete číst ráno před všemi povinnosti nebo večer, těsně před spaním… Jak dlouho budete číst? 15min až několik hodin – je to úplně na Vás.
Jak si můžu zpříjemnit samotné čtení? Udělejte si z toho krásný rituál! Udělejte si dobré pití, pusťte si potichu skvělou hudbu, zapalte si vonnou svíčku, sedněte si do oblíbeného křesla a začtěte se do knížky nebo i časopisu!

 

Jaká je Vaše prázdninová book challenge? Chcete se v něčem zlepšit?
Soft skills, organizace vlastního života, prostě se chcete rozvíjet?

Tyhle knížky Vám v tom pomůžou! Sama jsem je několikrát přečetla, zbožňuji myšlenky v nich obsažených a snažím se je vnést do mého každodenního života! Vyberte si jakoukoli z nich (nebo všechny) a po dočtení zakomponujte něco z nich i do toho Vašeho!

 

Žít zdravě – top knihy:
Chvála pomalosti – Carl Honoré – miluju tuhle knížku!
Nastavení mysli – Carol Dweck P.h.D.
Mimo řadu – Malcolm Gladwell
Designérem vlastního života – jak si navrhnout spokojený život na míru – Bill Burnett
Management osobního rozvoje – Eva Bedrnová, Daniela Pauknerová a a kolektiv

 

Beletrie, anglický jazyk a dobré jídlo – top výběr:
Harry Potter and the cursed child – je nutné procvičovat angličtinu and just have fun, myslím že u téhle budu mít problém ji nepřečíst za dva dny na jeden zátah! Pokud jste nikdy nečetli anglickou knihu, doporučuji začít s Penguin readers edicí a pak se vrhnout na ságu HP, až poté na další anglickou četbu.
– časopis Kondice, Dieta, Gurmet, Apetit a mé oblíbené kuchařky

Nechte se inspirovat!

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář