Zamilujte si čtení a pracujte na sobě – přes prázdniny!

Jak si zamilovat čtení?
– Co Vás zajímá a chcete se o tom dozvědět víc?
– Najděte si super pohodlné místo, kde Vás nebude nic rušit!
– Kdy budete číst?
Můžete číst ráno před všemi povinnosti nebo večer, těsně před spaním…
– Jak dlouho budete číst?
15min až několik hodin – je to úplně na Vás
– Jak si můžu zpříjemnit samotné čtení?
Udělejte si z toho krásný rituál! 
Udělejte si dobré pití, pusťte si potichu skvělou hudbu, zapalte si vonnou svíčku, seďněte si do oblíbeného křesla a začtěte se do knížky nebo i časopisu!

Jaká je Vaše prázdninová book challenge? Chcete se v něčem zlepšit? Soft skills, organizace vlastního života, prostě se chcete rozvíjet?
Tyhle knížky Vám v tom pomůžou! Sama jsem je několikrát přečetla, zbožňuji myšlenky v nich obsažených a snažím se je vnést do mého každodenního života! Vyberte si jakoukoli z nich (nebo všechny) a po dočtení zakomponujte něco z nich i do toho Vašeho!

 

Žít zdravě – top knihy:
Chvála pomalosti (miluju tuhle knížku)
Nastavení mysli (doporučuji přečíst před zkouškovým!)
Mimo řadu
Designérem vlastního života – jak si navrhnout spokojený život na míru
Management osobního rozvoje – tahle knížka je napsaná pro studenty VŠE, takže i stylem textu to není žádná beletrie, čtu ji po částech, které mě zrovna zajímají

 

Beletrie, anglický jazyk a dobré jídlo – top výběr:
Harry Potter and the cursed child – je nutné procvičovat angličtinu and just have fun, myslím že u téhle budu mít problém ji nepřečíst za dva dny na jeden zátah! Pokud jste nikdy nečetli anglickou knihu, doporučuji začít s Penguin readers edicí a pak se vrhnout na ságu HP, až poté na další anglickou četbu.
– časopis Kondice, Dieta, Gurmet, Apetit a mé oblíbené kuchařky

Nechte se inspirovat!

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo. Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj. Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář