Podzimní seberozvoj knihou!

Naplánujte si pohodové čtení během rušného podzimního dne:

1. Co Vás zajímá, co Vás baví?
Najděte si super pohodlné místo, kde Vás nebude nic rušit!
Kdy budete číst?
Můžete číst ráno před všemi povinnosti nebo večer, těsně před spaním…
Jak dlouho budete číst?
15min až několik hodin – je to úplně na Vás
Jak si můžu zpříjemnit samotné čtení?

Udělejte si z toho krásný rituál!
Udělejte si dobré pití, pusťte si potichu skvělou hudbu, zapalte si vonnou svíčku, seďněte si do oblíbeného křesla a začtěte se do knížky nebo i časopisu!

 

2. Co číst – mé tipy:
Síla zranitelnosti – Browneová Brené
Mimo řadu – Malcolm Gladwell
Management osobního rozvoje – tahle knížka je napsaná pro studenty VŠE, takže i stylem textu to není žádná beletrie, čtu ji po částech, které mě zrovna zajímají

Dýně – 50 snadných receptů – rozmanité a lákavé recepty na podzim – s nimi si dýni zamilujete! Odbourejte rutinu. <3

Hra o trůny – George R. R. Martin – skvěle zpracovaný seriál a spletité linie různých postav, dělají z tohoto seriálu konkurenta samotné HP série!
To – Stephen King – jedná z nejstrašidelnějších knih vůbec, u této knihy se budete bát otočit na další stránku!

Užijte si to! 😉

 

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář