Podzimní seberozvoj knihou!

Naplánujte si pohodové čtení během rušného podzimního dne:

1. Co Vás zajímá, co Vás baví?
Najděte si super pohodlné místo, kde Vás nebude nic rušit!
Kdy budete číst?
Můžete číst ráno před všemi povinnosti nebo večer, těsně před spaním…
Jak dlouho budete číst?
15min až několik hodin – je to úplně na Vás
Jak si můžu zpříjemnit samotné čtení?

Udělejte si z toho krásný rituál!
Udělejte si dobré pití, pusťte si potichu skvělou hudbu, zapalte si vonnou svíčku, seďněte si do oblíbeného křesla a začtěte se do knížky nebo i časopisu!

 

2. Co číst – mé tipy:
Síla zranitelnosti – Browneová Brené
Mimo řadu – Malcolm Gladwell
Management osobního rozvoje – tahle knížka je napsaná pro studenty VŠE, takže i stylem textu to není žádná beletrie, čtu ji po částech, které mě zrovna zajímají

Dýně – 50 snadných receptů – rozmanité a lákavé recepty na podzim – s nimi si dýni zamilujete! Odbourejte rutinu. <3

Hra o trůny – George R. R. Martin – skvěle zpracovaný seriál a spletité linie různých postav, dělají z tohoto seriálu konkurenta samotné HP série!
To – Stephen King – jedná z nejstrašidelnějších knih vůbec, u této knihy se budete bát otočit na další stránku!
Užijte si to! 😉

 

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka v hotelu Grandior ***** na Florenci a saunovém světě Infinit v hotelu Absolutum Boutique **** Holešovice. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), tvorba antistresového wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář