Recenze: Plevel – veg restaurace

Plevel – Krymská 2101 00 Praha 10

O mém uvažování o vegetariánství a dvouměsíční cestě bez masa si můžete přečíst příspěvek VEG

V první vegetariánské restauraci, kterou jsem kdy navštívila – Plevel (vrchní patro je útulnější) jsem ochutnala svůj první vegetariánský fazolový burger s tofu slaninou a s kedlubnovými hranolky (ty si budu dělat doma)!  Tohle jsem opravdu chtěla ochutnat, protože na mé zatím ani ne měsíční cestě bez masa, jsem začala zjištovat, že mi začalo chybět ze všech nejvíc mleté maso – můj hamburger, vietnamské závitky, gyros  (tehdy jsem ještě nevěděla o skvělém rostlinném gyrosu od Good Food) atd..  Chuť velice zajímavá, fazole s tofu slaninou – můj přítel při objednávání zapomněl v jaké restauraci sedí a ještě zdůrazňoval, že chce slaninu navíc. 🙂

Nakonec uznal, že to bylo skvělý, jen by si prý dal i masovej hambáč. Mě to velice překvapilo, vážně jsem ani nedoufal, že to bude tak dobrý, hrozně jsem to chtěla ochutnat, ale to je spíš tím, jaký jsem dobrodruh v jídle.. 🙂 Jeden hamburger je určitě porce pro dva – dorazili jsme hladoví a opravdu jsme měli problém ho sníst! 🙂 Jako velký klad hodnotím kohoutkovou vodu zdarma! Cena:179 korun.

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Masážemi, workshopy a kurzy ZTV s prvky jógy a automasáží a přednáškami o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese se zaměřuje se na prevenci a regeneraci negativní stresové zátěže a bolestí zad. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář