Recenze: Plevel – veg restaurace

Plevel – Krymská 2101 00 Praha 10

O mém uvažování o vegetariánství a dvouměsíční cestě bez masa si můžete přečíst příspěvek VEG

V první vegetariánské restauraci, kterou jsem kdy navštívila – Plevel (vrchní patro je útulnější) jsem ochutnala svůj první vegetariánský fazolový burger s tofu slaninou a s kedlubnovými hranolky (ty si budu dělat doma)!  Tohle jsem opravdu chtěla ochutnat, protože na mé zatím ani ne měsíční cestě bez masa, jsem začala zjištovat, že mi začalo chybět ze všech nejvíc mleté maso – můj hamburger, vietnamské závitky, gyros  (tehdy jsem ještě nevěděla o skvělém rostlinném gyrosu od Good Food) atd..  Chuť velice zajímavá, fazole s tofu slaninou – můj přítel při objednávání zapomněl v jaké restauraci sedí a ještě zdůrazňoval, že chce slaninu navíc. 🙂

Nakonec uznal, že to bylo skvělý, jen by si prý dal i masovej hambáč. Mě to velice překvapilo, vážně jsem ani nedoufal, že to bude tak dobrý, hrozně jsem to chtěla ochutnat, ale to je spíš tím, jaký jsem dobrodruh v jídle.. 🙂 Jeden hamburger je určitě porce pro dva – dorazili jsme hladoví a opravdu jsme měli problém ho sníst! 🙂 Jako velký klad hodnotím kohoutkovou vodu zdarma! Cena:179 korun.

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář