Recenze: Plevel – veg restaurace

Plevel – Krymská 2101 00 Praha 10

O mém uvažování o vegetariánství a dvouměsíční cestě bez masa si můžete přečíst příspěvek VEG

V první vegetariánské restauraci, kterou jsem kdy navštívila – Plevel (vrchní patro je útulnější) jsem ochutnala svůj první vegetariánský fazolový burger s tofu slaninou a s kedlubnovými hranolky (ty si budu dělat doma)!  Tohle jsem opravdu chtěla ochutnat, protože na mé zatím ani ne měsíční cestě bez masa, jsem začala zjištovat, že mi začalo chybět ze všech nejvíc mleté maso – můj hamburger, vietnamské závitky, gyros  (tehdy jsem ještě nevěděla o skvělém rostlinném gyrosu od Good Food) atd..  Chuť velice zajímavá, fazole s tofu slaninou – můj přítel při objednávání zapomněl v jaké restauraci sedí a ještě zdůrazňoval, že chce slaninu navíc. 🙂

Nakonec uznal, že to bylo skvělý, jen by si prý dal i masovej hambáč. Mě to velice překvapilo, vážně jsem ani nedoufal, že to bude tak dobrý, hrozně jsem to chtěla ochutnat, ale to je spíš tím, jaký jsem dobrodruh v jídle.. 🙂 Jeden hamburger je určitě porce pro dva – dorazili jsme hladoví a opravdu jsme měli problém ho sníst! 🙂 Jako velký klad hodnotím kohoutkovou vodu zdarma! Cena:179 korun.

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář