Plánované akce Wellness specialistky Sylvie

Jsem Wellness specialistka (získala jsem titul DiS. v oboru Wellness – Balneo), instruktorka ZTV, masérka mimo oblast zdravotnictví (tyto oblasti ráda kombinuji s prvky jógy) a ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby psychiatrických onemocnění. Ve zkratce jsem celoživotní studentkou medical-wellness přístupů ke člověku.
V tomto článku najdete souhrnný přehled nadcházejících jednorázových wellness akcí i zájezdů. Převážně půjde o cvičení, wellness přednášky a konzultace, ale občas tu najdete i jednorázové akce, kde se objevím jako masérka. Kde nyní pracuji nebo jsem pracovala jako masérka, instruktorka zdravotní tělesné výchovy a wellness specialistka najdete v článku:
Služby Wellness specialistky, masérky a instruktorky ZTV Sylvie 

 

Pokud se se mnou chcete domluvit na spolupráci i Vy kontaktujte mne přes kontaktní formulář nebo přes email: zdraviposlanim@seznam.cz s předmětem – Spolupráce. V rámci spolupráce upřednostňuji spolupráci s firmami, které nechávají své klienty podepsat stvrzení zdravotní způsobilosti a převzetí osobní zodpovědnosti. Velice ráda budu součástí medical-wellness centra zaměřující se na  komplexní přístup ke člověku. Preferuji Prahu 18 (Letňany, Kbely), Prahu 9 (Střížkov, Prosek, Vysočany, Hloubětín), Prahu 8 (Kobylisy, Bohnice. Střížkov, Palmovka, Florenc, Karlín),Prahu 7 (Holešovice, Maniny), Prahu 5 (Smíchov),Prahu 1 a další lokace v blízkosti MHD.

 

 

 

Nadcházející akce pro rok 2019:

 


9.12.2019 – 19:00 – 20:00 Redfit dámské fitness studio, Praha 9 – záskok za lekci jógy:

Zdravá záda s prvky jógy, pilates a automasáže zad vlastníma rukama a tenisovými míči – zaměřeno na core

 

16.12.2019 – 19:00 – 20:00 Redfit dámské fitness studio, Praha 9 – záskok za lekci jógy:
Zdravá záda s prvky jógy, pilates a automasáže zad a hlavy vlastníma rukama a tenisovými míči – zaměřeno na pilates balantes metodu, protažení a relaxaci

 

 


 

Nadcházející akce pro rok 2020:

 

 


22.8.- 29.8. 2020 – Aktivní dovolená v Chorvatsku s wellness programem 

Destinace: Resnik, střední Dalmacije, Chorvatsko
Stravování: All inclusive
snídaně 7:00-9:30, oběd 12:00-14:00, večeře 19:00-20:00
Wellness program ve zkratce: zdravá záda, zvládání stresu, zdravé hubnutí, regenerace, relaxace
Ve spolupráci s cestovní agenturou: Dalmacija tour
Více informací najdete zde na Zdraví posláním.

 

 

 

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. On-call masérka v Elementa agency (hotely: Corinthia 5*, InterContinental 5*, Panorama 4* aj.)  a v saunovém světě Infinit v hotelu Absolutum Boutique 4*. Také jsem instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English) a ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů , základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem), ale i s prvky jógy a s technikami automasáží), tvorba antistresového wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář