Recenze: Pivo v Praze

Poslední dobou se rozšířilo čepování piva z „tanků“  -> můžu jen doporučit! 🙂

Takže pokud se ptáte, kam na dobré pivo – obecně hledejte pivo z tanku, ale jinak pro Vás mám i nějaká konkrétní místa.

Pivovarský dům http://www.pivovarskydum.com/

Místo, kde mají opravdu velké množství lahvových ochucených piv – banán, borůvky, pepř, třešně, káva, kopřivy, chilli a další 🙂 Velmi příjemné prostředí s velmi dobrým jídlem, kde je hlavní přísadou pivo! 🙂 Měla jsem zde naprosto skvělé buřty na černém pivě a pivní zelňačku – obojí bylo skvělé a opravdu velmi zajímavé! 🙂

The Pub http://www.thepub.cz/

Pípa na každém stole! 🙂 Pivo a skvělé hamburgery – více zde! 🙂

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka v hotelu Grandior ***** na Florenci a saunovém světě Infinit v hotelu Absolutum Boutique **** Holešovice. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), tvorba antistresového wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář