Jednoduchá (výborná) veganská piňacoláda, jako z pláže!

Jednoduchá (výborná) veganská piňacoláda, jako z pláže!
Osobně jsem vždy milovala piňacoládu, od té doby co jsem ji měla poprvé ve virgin verzi na pláži v Mexiku, přímo z čerstvého kokosu. I dnes u mne tento tropický drink vede!

Ingrediance:
– Coco Aloha – coconut milk – prodávají v Tescu v sekci s rostlinnými mléky
– konzervovaný / čerstvý zralý ananas
– alkohol, dle Vaší chuťi

Pokud používáte konzervovaný ananas rozmixujeme vychlazený ananas s kokosovým mlékem v poměru, jaký Vám vyhovuje. Sladkost ovlivníte přidáváním vody, která zbyde v konzervě po ananasu. Případně přidejte alkohol.

Pokud používáte čerstvý ananas vychlaďte ho předem, nakrájejte na kousky a dále je postup je stejný.
Obě verze stojí za to!

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka v hotelu Grandior ***** na Florenci a saunovém světě Infinit v hotelu Absolutum Boutique **** Holešovice. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), tvorba antistresového wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář