Recenze: Paintball a Lanové centrum

Kde:

Paintball v Praze

Václavské náměstí 13/15, P1

http://pragpaintball.cz/starsi/

Paintball mimo Prahu

http://www.paintball-milovice.cz/

Lanové centrum v Praze

http://www.lanovecentrum.cz/cs

Byla jsem ve Vysočanech na překážkách ve výšce 6ti metrů se zakončením skokem tzv. volným pádem! 🙂

Pokud se budete na místě rozhodovat na jakou atrakci půjdete, určitě jděte na Koalu – vůbec to nevypadá tak těžce, jaké to opravdu je 😉

Pro větší pohodlí doporučuji vzít si sebou větrovku a rukavice na kolo, nebo něco podobného 😉

Pokud máte chuť si zasoutěžit zkuste Expedici KARAKOAM! 🙂

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář