Paintball and Climbing

Where:

Paintball in Prague

Václavské náměstí 13/15, P1

http://pragpaintball.cz/starsi/

Paintball outside of Prague

http://www.paintball-milovice.cz/

Climbing centre in Prague

http://www.lanovecentrum.cz/cs

unfortunatelly they dont have website in English and I am not sure if they can explain how to use everything in English, so bring any of your czech friends 😉

I was at Vysočany at six metres high barrier, it was really cool!At the end we went to Big swing! (And if you will thing there to which barrier go, definatelly go to Koala, it is not look difficult, but it is! 😉

What you need to take with you is anorak and for more comfort of climbing bycicle gloves-

If you are in the competing mood  – try KARAKORAM there! 🙂

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Oblasti zájmu: wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.
Služby: Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.
Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Přečtěte si také

Napsat komentář