Neviditelná výstava/večeře/masáž/ochutnávka vín

http://neviditelna.cz/

Pokud hledáte zajímavý zážitek na rande, pro turisty, kamarády, teambuildingovou akci, tak tohle překoná Vaše očekávání! 🙂

Na neviditelné výstavě jsem byla dvakrát a myslím, že by měl jít opravdu každý. Je to velmi intenzivní zážitek. Výstava je koncipovaná jako procházka po světě slepého člověka. Provázet Vás budou zrakově handicapovaní lidé, které poprvé uvidíte, až na konci. To je jedna z největších zajímavostí, od začátku – asi hodinu spoléhat jen na dotyk člověka před Vámi.

Jedna z části výstavy je výstava předmětů, na které můžete jen sáhnout. Vůbec jsem nedokázala odhadnout o jakou sochu šlo.. Výstava by měla trvat až do konce roku 2016 a nedávno k výstavě přidali i další zážitky, které můžete „naslepo“ vyzkoušet.

Jíst v restauraci nebo ochutnávat víno poslepu, mi přijde opravdu velice zajímavé – prostě si to bez zraku neumím představit! Naopak masáž ve tmě, podle mne může být naprosto příjemná. 🙂

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (Gastroradar). Masérka v síti Infinit Vysočany – hotel Step. Od ledna 2019 Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Studentka VOŠ oboru wellness a balneo. Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění. Zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy a boulderového lezení pro děti..

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář