Neviditelná výstava/večeře/masáž/ochutnávka vín

http://neviditelna.cz/

Pokud hledáte zajímavý zážitek na rande, pro turisty, kamarády, teambuildingovou akci, tak tohle překoná Vaše očekávání! 🙂

Na neviditelné výstavě jsem byla dvakrát a myslím, že by měl jít opravdu každý. Je to velmi intenzivní zážitek. Výstava je koncipovaná jako procházka po světě slepého člověka. Provázet Vás budou zrakově handicapovaní lidé, které poprvé uvidíte, až na konci. To je jedna z největších zajímavostí, od začátku – asi hodinu spoléhat jen na dotyk člověka před Vámi.

Jedna z části výstavy je výstava předmětů, na které můžete jen sáhnout. Vůbec jsem nedokázala odhadnout o jakou sochu šlo.. Výstava by měla trvat až do konce roku 2016 a nedávno k výstavě přidali i další zážitky, které můžete „naslepo“ vyzkoušet.

Jíst v restauraci nebo ochutnávat víno poslepu, mi přijde opravdu velice zajímavé – prostě si to bez zraku neumím představit! Naopak masáž ve tmě, podle mne může být naprosto příjemná. 🙂

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář