Recenze: Asijská kuchyně v ČR

Neustále se aktualizující seznam výborných asijských bister i restaurací se skvělou gastronomií! Milujeme asijskou kuchyni!

V Praze:
řetězec Panda, najdete ho třeba v jídelním patře obchodního domu Centrum Nový Smíchov. Zajímavou chuť tu má i klasické kung pao a ještě zajímavější chuť mají thajské úpravy pokrmů, které si tu můžete objednat.

Výborné Running sushi najdete na Černém mostě pod názvem Sumo running sushi. Doporučuji si místo minimálně den předem rezervovat! Na Vysočanské v nákupní galerii, udělali menší verzi – je to omezené na hodinu, za nižší cenu.

Další skvělý fastfood s vysokou kvalitou a chuťovým zážitkem u sushi i u dalších jídel je na Náměstí republiky My Wok and Sushi. Toto bistro vypadá luxusně a také tu najdete i takové mňamky jako je teplé crunchy sushi.. to opravdu miluju!

Překvapení na konec: Designově nezajímavý fastfood s nečitelným logem najdete na Ládví vedle Icelandu. Poznáte ho podle toho, že je tam pořád narváno. Sushi i další teplé jídlo víc než kompenzuje nijaké prostředí. Je to výborné!

WOK CHINA BISTRO – Bulharská 17, Karlovy Vary -Tady snídám, obědvám a večeřím během filmového festivalu v Karlových Varech!
Pokud navštívíte letos filmový festival nebo jedete jen tak na výlet, tak určitě musíte navštívit nejlepší čínské bistro! Sice čínskou kuchyni pomlouvám třeba u svého příspěvku u sushi, ale na klasickém kung pau jsem vyrostla. Milovala jsem kung pao. Tady ve Varech jsem našla nejlepší místo, kde si ho dát znovu.

Bez glutamátu a dalších „přísad“ 🙂 Dali jste si někdy kachnu na medu a neměli jste pocit, že to co vypadalo jako med, med opravdu byl? V tomhle bistru používají opravdový med! A je to skvostný chuťový zážitek!‘
NEJLEPŠÍ SUSHI CO JSEM KDY JEDLA – nasládlejší než jsem byla zvyklá ze všech restaurací v Praze, ale uchvatné!

Bistro poznáte podle fronty před tímto malým podnikem. Je tu místo k sezení pro max. 10 lidí u barových stolů. Myslím si, že je lepší si vzít jídlo sebou, protože nekončící fronta tlačící se kolem Vás není zrovna příjemná kulisa k jídlu.. 🙂

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), tvorba wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář