Naslouchání srdcem

Máte před sebou člověka, který se před Vámi v momentě sesypal? Logika je v koncích.. Obvykle v takových situacích jen stojíme, cítíme se špatně a nechceme jen opakovat – to bude dobré… Chcete mu pomoci jinak?
Poskytněte mu desti minutovou terapii – naslouchejte srdcem! 😉
Touto metodou prohloubíte své vztahy s druhými lidmi a možná jim i pomůžete z nelehké situace – pomůžete jim tím, že je vyslechnete. Tato metoda je využívaná psychiatry, uvědomělými doktory, psychoterapeuty a kouči.

Seznamte se s metodou CCNPE! 🙂
Co se stalo?
Co jsi v té chvíli cítil/a?
Co pro Vás bylo nejtěžší?
Co Vám nejvíc pomáhá, abyste se k tomu postavil/a čelem?
Empatie

Metodu jsem vzala z knihy Uzdravení bez lěků a bez lékařů, jejímž autorem je neurolog a psychiatr David Servan-Schreiber

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář