Naslouchání srdcem

Máte před sebou člověka, který se před Vámi v momentě sesypal? Logika je v koncích.. Obvykle v takových situacích jen stojíme, cítíme se špatně a nechceme jen opakovat – to bude dobré… Chcete mu pomoci jinak?
Poskytněte mu desti minutovou terapii – naslouchejte srdcem! 😉
Touto metodou prohloubíte své vztahy s druhými lidmi a možná jim i pomůžete z nelehké situace – pomůžete jim tím, že je vyslechnete. Tato metoda je využívaná psychiatry, uvědomělými doktory, psychoterapeuty a kouči.

Seznamte se s metodou CCNPE! 🙂
Co se stalo?
Co jsi v té chvíli cítil/a?
Co pro Vás bylo nejtěžší?
Co Vám nejvíc pomáhá, abyste se k tomu postavil/a čelem?
Empatie

Metodu jsem vzala z knihy Uzdravení bez lěků a bez lékařů, jejímž autorem je neurolog a psychiatr David Servan-Schreiber

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Masážemi, workshopy a kurzy ZTV s prvky jógy a automasáží a přednáškami o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese se zaměřuje se na prevenci a regeneraci negativní stresové zátěže a bolestí zad. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář