3D dorty a stav flow

Tyto dorty vznikly na různé narozeninové oslavy, bez předchozího tréninku s potahovací hmotou či jiným „high tech“ vybavením a vyučením v oboru. Pouze na základě nadšení posbíraného z TV seriálu Fabulous cakes – odkaz na video zde.
Bylo mi osmnáct, když jsem tyhle dorty vyráběla a pokusy a omyly jsem se z toho hodně naučila. Hodně jsem se u toho bavila! A hlavně jsem se od všeho uvolnila. 🙂 (To auto jsem dělala skoro 10 hodin v kuse.)

Otázky pro Vás k zamyšlení – napište nám do komentáře! :-):
Co Vy děláte v dnešní době pro zábavu? Mimo práce, školy nebo jiných povinností..
Kdy jste se naposledy do něčeho ponořili až jste ztratili pojem o čase(stav flow)? Děláte to pravidelně?
Co Vám přináší zábavu a už dlouho to odkládáte a konečně si na to najdete čas?

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), tvorba wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář