Recenze: restaurant Maják, Stodůlky

Byli jsme tu na slavnostní oběd. Vzhled restaurace je pěkný, venkovní část prostorná. Kde najdete i prostor pro děti na hraní.

K tomu hlavnímu – jaké bylo jídlo a pití:
– skvělý ledový čaj
– skvělá zmrzlina (jestli je domácí nebo není, na to se informace různí v menu přímo v restauraci a na stránkách..)
– u mých raviol s lososem jsem měla pocit, že tam rajčata vystupovala více do popředí než losos.. a lehce ho přebíjela, samotná raviola plněná lososem byla výborná
– chybělo mi tam uzemnění a kombinace těchto výrazných chutí, kde by skvěle podle mne fungovalo víno
– dále vidíte: kuřecí prsa Saltimboca a spaghetti s flank steakem
– skvělá prezentace jídel
– ochotná obsluha
– restaurace nezklame, ale ani mne u hlavních jídel neohromily nové chuťové kombinace
– ceny odpovídají nabídce

Na letní slavnostnější oběd i s dětmi skvělé. Pokud si chcete rozmazlit chuťové pohárky, asi bych vyrazila jinam.

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Masážemi, workshopy a kurzy ZTV s prvky jógy a automasáží a přednáškami o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese se zaměřuje se na prevenci a regeneraci negativní stresové zátěže a bolestí zad. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář