Recenze: Mexická kuchyně

Habanero mexican grill – Chodov obchodní centrum – doporučuji nepálivou verzi

skvělé mexické bistro, hned vedle McDonalds! Vyzkoušejte něco jiného!! 🙂 Já jsem si tu dala skvělé Enchiladas, kde jsem poprvé od dětství přišla na chuť fazolím – opravdu skvělou úpravu Vám naservirují na talíř nebo přímo do tortilly u kazdého jídla. Dále doporučuji bílou rýži s koriandrem (dají Vám na výběr z červené s paprikou a bíle s koriandrem). Pálivost je opravdu velká i když jde o střední stupeň, stupně si muzete naštěstí zvolit. Já si do budoucna budu dávat vždy jen nepalivé. 🙂 Pokud si přece jenom chcete dat něco lehce pálivého doporučuji donést bílý jogurt na zjemnění. Takže doporučuji začít s nepálivou verzí 😉 Jedna porce teměř pro dva, jestě nikdy jsem nebyla schopna Enchiladas nebo Quesadillu dojist na jedno posezení. 🙂 Porce (pro dva) za 120kc.

Mexické bistro – Burrito Loco – Národní

Skvělá mini Quesadilla za 35 kc a další tortilly, skvělá alternativa k McDonaldu a KFC v okoli! Miluji jejich úpravu fazolí! 🙂

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

One Response to “ Recenze: Mexická kuchyně ”

  1. Hiya very nice website!! Man .. Excellent .. Superb .. I’ll bookmark your web site and take the feeds additionally…I am glad to find numerous useful information right here in the publish, we’d like develop extra techniques on this regard, thanks for sharing.

Napsat komentář