Recenze: Mexická kuchyně

Habanero mexican grill – Chodov obchodní centrum – doporučuji nepálivou verzi

skvělé mexické bistro, hned vedle McDonalds! Vyzkoušejte něco jiného!! 🙂 Já jsem si tu dala skvělé Enchiladas, kde jsem poprvé od dětství přišla na chuť fazolím – opravdu skvělou úpravu Vám naservirují na talíř nebo přímo do tortilly u kazdého jídla. Dále doporučuji bílou rýži s koriandrem (dají Vám na výběr z červené s paprikou a bíle s koriandrem). Pálivost je opravdu velká i když jde o střední stupeň, stupně si muzete naštěstí zvolit. Já si do budoucna budu dávat vždy jen nepalivé. 🙂 Pokud si přece jenom chcete dat něco lehce pálivého doporučuji donést bílý jogurt na zjemnění. Takže doporučuji začít s nepálivou verzí 😉 Jedna porce teměř pro dva, jestě nikdy jsem nebyla schopna Enchiladas nebo Quesadillu dojist na jedno posezení. 🙂 Porce (pro dva) za 120kc.

Mexické bistro – Burrito Loco – Národní

Skvělá mini Quesadilla za 35 kc a další tortilly, skvělá alternativa k McDonaldu a KFC v okoli! Miluji jejich úpravu fazolí! 🙂

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

One Response to “ Recenze: Mexická kuchyně ”

  1. Hiya very nice website!! Man .. Excellent .. Superb .. I’ll bookmark your web site and take the feeds additionally…I am glad to find numerous useful information right here in the publish, we’d like develop extra techniques on this regard, thanks for sharing.

Napsat komentář