Měli byste..? (Musíte?)

Také dokážete vyjmenovat milion věcí a aktivit, které byste „měli“?
Řídí Váš život nenápadně tyto dobře míněné rady?
Možná jste celý život slýchali, že byste měli víc uklízet, protože přece nedokážete udržet pořádek?

Dokážete přesně rozlišit, jaké věci a aktivity děláte, protože vy chcete a jaké děláte, protože Vám to bylo tolikrát opakováno, až se Vám to vštípilo pod kůži?
Stačí se zamyslet… Já jsem o mých tří let byla v jednom kole. Dělala jsem balet, tanečky, golf, házenou – minimálně třikrát týdně jsem sportovala. Až v mých dvaceti jedna letech jsem se zamyslela, jestli to opravdu chci – být pořád v jednom zápřahu. Ničit se na extrémních trénincích, protože přece musím nebo bych minimálně měla…. Nebo snad ne?

Pravda, že mě k této nelehké myšlence dovedla extrémní situace: dospěla jsem až do nemocnice s emočním a fyzickým vyčerpáním.. Už jsem několik měsíců nebyla sportovat a nevím jestli to všechno co jsem dělala, jsem dělala, protože jsem to sama chtěla… Teprve se snažím přijít na to co doopravdy sama chci… Co děláte Vy, protože to doopravdy chcete?

Co by Vás mohlo zajímat:
Stres a jeho mechanismy
Cvičením proti stresu a depresi?

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo. Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj. Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář