Měli byste..? (Musíte?)

Také dokážete vyjmenovat milion věcí a aktivit, které byste „měli“?
Řídí Váš život nenápadně tyto dobře míněné rady?
Možná jste celý život slýchali, že byste měli víc uklízet, protože přece nedokážete udržet pořádek?

Dokážete přesně rozlišit, jaké věci a aktivity děláte, protože vy chcete a jaké děláte, protože Vám to bylo tolikrát opakováno, až se Vám to vštípilo pod kůži?
Stačí se zamyslet… Já jsem o mých tří let byla v jednom kole. Dělala jsem balet, tanečky, golf, házenou – minimálně třikrát týdně jsem sportovala. Až v mých dvaceti jedna letech jsem se zamyslela, jestli to opravdu chci – být pořád v jednom zápřahu. Ničit se na extrémních trénincích, protože přece musím nebo bych minimálně měla…. Nebo snad ne?

Pravda, že mě k této nelehké myšlence dovedla extrémní situace: dospěla jsem až do nemocnice s emočním a fyzickým vyčerpáním.. Už jsem několik měsíců nebyla sportovat a nevím jestli to všechno co jsem dělala, jsem dělala, protože jsem to sama chtěla… Teprve se snažím přijít na to co doopravdy sama chci… Co děláte Vy, protože to doopravdy chcete?

Co by Vás mohlo zajímat:
Stres a jeho mechanismy
Cvičením proti stresu a depresi?

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář