Recenze: Masna na Kozím plácku

Naprosto skvělá masna/řeznictví. Skvělé maso, žádný zápach, skvělá prezentace masa, spolupracovali na vydání kuchařky o které jsem již psala. Česká nabídka a velmi vysoká kvalita!

Od toho se odvíjí i vyšší cena, ale zde to opravdu stojí za ty peníze! Skvělá šunka, salámy, naprosto skvělé vuřty!!!!!!! Pokud si myslíte, že máte své tipy na vuřty, doporučuji ochutnat ty z Kozího plácku, opravdu!! Dokud neochutnáte neuvěříte, že něco může být tak dobré!!

Poprvé jsem tam šla, jen tak – koupila jsme si kuchařku (odkaz výše) a řekla jsem si, že tam tedy zajdu. Koupila jsem si salám (Carneo), medovou šunku, čerstvé mléko a kefírový chléb. Nejvíce mne dostalo mléko, sice jsem si již dřív kupovala mléko z farmy, ale toto bylo přece jen o trochu lepší, opravdu bylo smetanové! O mléku jako takovém si nejsem jista, jestli je nutné se zmiňovat, pokud neznáte http://www.mlekozfarmy.cz/ a pijete jen to obyčejné ze supermarketů, tak Vás upřímně lituji. Určitě se zastavte na trase rozvozu nebo na Kozím plácku a už se nikdy nebudete chtít vrátit do supermarketu pro mléko za 11 kč!

Vracím se k mé první návštěvě- masné výrobky byly na vyšší úrovni než jsem byla zvyklá a chleba také skvělý! Podruhé jsme si šla pro vuřty na Halloween – opravdu jsem NIKDY neměla lepší!!!!!

Nevím už co dál napsat, snad jen to, že ten skvělý salám co jsem si zde koupila můžete dostat i ve vybraných supermarketech spolu i s jinými masnými výrobky pod značkou Pejskar ! Já jsme si z jejich sortimentu salámů oblíbila Carneo.

Tak tam zajděte!! /span>

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář