Láska a sex – vše co chcete / potřebujete vědět

Láska a sex – toto jsou nejlepší / nejzajímavější / nejvíce informativní knížky na které jsem na tato témata narazila. Osobně bych je doporučila každému (mladým dívkám, dospělým ženám i mladým a dospělým mužům), ale obzvlášť právě mladým slečnám a mužům v jejich začátcích.

 

Láska a sex – vše co chcete / potřebujete vědět:
V následujících knížkách najdete opravdu vše – od biologie, přes etnologii a psychologii až po samotné tipy do praxe. Vše o zamilovanosti, chtíči, sexu, lásce, vztazích i dětech.

 

Sex  –  Susan Crain Bakosové
Jak funguje sex  –  Sharon Moalem MD, PhD
Francouzky nespí samy  –  Jamie Cat Callan
Sex v pěti dílech světa  –  JUDr., PhDr. Miloslav Stingl
Umění milovat  –  Dr. Erich Fromm
Posedlost láskou  –  Dr. Frank Tallis

 

Toto jsou tituly, které bohužel zatím jsou bez českého překladu:
Moody Bitches  –  Dr. Julii Holland
She comes first, He comes next  –  Dr. Ian Kerner

 

PS.: Filmy pro dospělé nejsou nejlepším zdrojem informací, ale to snad víte. 😉

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář