Zlepšete se v komunikaci a rétorice!

Milujete seriály Mentalista a Anatomie lži? Potřebujete se lépe prezentovat v práci? Tyto knihy Vám pomohou se základy, zbytek je už na Vás!

 

Mentalista – Simon Baker
Jak prokouknout druhé lidi – Joe Navarro (bývalý FBI profilovač)
Jak poznat, když Vám někdo lže – Joe Navarro (bývalý FBI profilovač)
Lháři a jejich řeč těla – Lillian Glassova
Mluvte jako TED – Carmine Gallo
Prezentace a zen – Garr Reynolds
Před-svědčování – Dr. Robert B. Cialdini
Zbraně vlivu –  Dr. Robert B. Cialdini
Toastmasters manuály – více o rétorickém klubu Toastmasters najdete zde

 

Nebojte se začít mluvit, bude to jen lepší a lepší!

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka v hotelu Grandior ***** na Florenci a saunovém světě Infinit v hotelu Absolutum Boutique **** Holešovice. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), tvorba antistresového wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář