Zlepšete se v komunikaci a rétorice!

Milujete seriály Mentalista a Anatomie lži? Potřebujete se lépe prezentovat v práci? Tyto knihy Vám pomohou se základy, zbytek je už na Vás!

 

Mentalista – Simon Baker
Jak prokouknout druhé lidi – Joe Navarro (bývalý FBI profilovač)
Jak poznat, když Vám někdo lže – Joe Navarro (bývalý FBI profilovač)
Lháři a jejich řeč těla – Lillian Glassova
Mluvte jako TED – Carmine Gallo
Prezentace a zen – Garr Reynolds
Před-svědčování – Dr. Robert B. Cialdini
Zbraně vlivu –  Dr. Robert B. Cialdini
Toastmasters manuály – více o rétorickém klubu Toastmasters najdete zde

 

Nebojte se začít mluvit, bude to jen lepší a lepší!

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kde v současnosti pracuji?
V Bomton wellness studiu – v 5* hotelu Jalta,  kde se věnuji masážím a wellness přístrojovým ošetřením – rázové vlně, biostimulačnímu laseru a přístrojové lymfodrenáži.

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem pražskou vyšší odbornou školu – obor Wellness-Balneo. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů , základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, ale i s prvky jógy a s technikami automasáží), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář