Péče o duši, mozek i tělo!

Inspirace, motivace, únik i nakopnutí! Jaká kniha je právě teď přímo pro Vás?

 

Nebezpečné osobnosti – Joe Navarro – velice poučná a v dnešní době velice užitečná kniha, rozebírající chování a manipulační techniky a způsoby jak se jim bránit.
Jóga – umění pozornosti – Elena Browerová a Ericou Jagová – toto krásné cvičení obohacující tělo i duši nemá velký počet publikací reflektujících tuto skutečnost, tato kniha takovou je.
Cizinka – Diana Gabaldon – první díl spletité a brilantní beletrie, která má i svělé seriálové zpracování!
Spartan – Jeff O´connell Joe Desena – duševní i fyzická příprava na Spartan race.

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka v hotelu Grandior ***** na Florenci a saunovém světě Infinit v hotelu Absolutum Boutique **** Holešovice. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), tvorba antistresového wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář