Darujte wellness dárky!

Průběžně pro Vás shromažďuji tipy na wellness dárky!
Jde o produkty a služby ze světa wellness, zdravého životního stylu a prevence, které mám ráda a nebojím se je doporučit. Miluji nakupování dárků, ať už na Vánoce nebo jiné příležitosti – po celý rok.

Vždy když uvidím něco o čem si myslím, že by z toho byl nadšený někdo koho znám, koupím to. I když to dám danému člověku až za několik týdnů, až měsíců. Obvykle kupuji i něco navíc, o čem si nejsem jistá komu to konkrétně věnuji.. ale tak se mi to líbí, že se obvykle vždy najde někdo vhodný, komu bych ten konkrétní dárek mohla věnovat. Přemýšlení nad vhodnými dárky a jejich nakupování (v podstatě non-stop) a mám na tyto úlovky doma vyhrazený celý šuplík.

Inspirující wellness dárky:

– diář Moleskine
– knihy inspirující ke cvičení
– knihy inspirující k restartu
– knihy, když je člověk v krizi, aneb stresová zátěž a bolest
– voucher do knihkupectví Cpress, Neoluxor
– předplatné časopisů př.: Kondice, Zdraví..
– masérské, kosmetické kurzy – EduSpa college
– předplatné časopisu a knih Gate, Bridge, Pinguin readers nově Pearson English Readers – zlepšení anglického jazyka
– kurz anglického jazyka – Oxford House, Spěváček
– předplatné online televize Netflix v angličtině

 

Pečující wellness dárky:

– kvalitní čaje
– filtrační láhev s aktivním uhlím Bichotan
– vyrobte voňavý scrub na tělo – DIY dárky
– kompresní podkolenky / rukávy pro sportovce
– produkty a doplňky na bolestivé svaly, nachlazení a stres
– jógové lekce a workshopy – Energy studio, Karma jóga
– voucher na zdravé drinky do Fruitissima, Uga
– voucher na přírodní kosmetické produkty – Kiehls, Apotheka,  Lush, Yves rocher
– voucher na další přírodní produkty: na obličej, tělo i do domácnosti 
– kosmetické služby – Yves rocher
– masáže a wellness pobyty – řetězec Infinit (v pobočce Infinit Vysočany masíruji do konce roku, od ledna mne najdete v Infinit Holešovice, nabízím Infinit masáž a rituál Freya)
– voucher na fyzioterapeutické služby Univerzita Karlova / Fyzioklinika
– sauna, saunové a wellness pobyty – Infinit Vysočany, Infinit Maximus Brno, Svatá Kateřina, rakouský Gmund

 

Doufám, že Vám tento seznam pomůže v rozhodování, co darovat někomu nebo sami sobě!
Ke konci roku ráda přispěji někomu jinému, kdo je na tom jinak než jsem já. Pokud Vás to také zajímá, budu ráda když se podíváte na tento příspěvek, kde shromažďuji knihy do psychiatrické nemocnice Bohnice pro hospitalizované pacienty.

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář