Dámský zelený smoothie

Špatná nálada, bolesti, únava, prostě hormony v té části měsíce nám jako ženám mohou pěkně zatočit s životem. Dámský zelený smoothie mi vedle preventivního doplňování hořčíku pomáhá. Zkuste ho také!

Ingredience:
špenát / kapusta – hrst (na fotce je špenát před mixérem jen na ukázku – 2x větší množství než v mixéru)
nepražené kakao – cca polévková lžíce
kokosový olej – půlka polévkové lžíce
hrst zmražených nebo čerstvých borůvek
1 zmrazená nektarinka
i zmrazený banán / lžíce rýžového syrupu / čtvrtka avokáda (čerstvé avokádo je mékké a má do černa slupku, můžete nechat dozrát několik dní v papírovém sáčku)
bílý jogurt (jíme kvůli zdraví prospěšným probiotikám) / mandlové mléko (vitamíny, antioxidanty)

Postup:
Bílý jogurt nebo mandlové mléko rozmixujeme se špenátem do hladka, přidáme lžící nepraženého kakaového prášku, půl lžíce kokosového oleje, borůvky, nektarinky a banán nebo syrup. Rozmixujeme a zaženeme chuť na sladké a nezdravé.


Pro ženy v období menstruace a pms. Jak prožít tuto část měsíce ještě víc v pohodě? Více zde
Více o zelených smoothies zde

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář