Recenze: Cukrárna Světozor Hájek

Absolutně nejlepší „klasická“ cukrárna v Praze, ne už tak obsluha a slaná nabídka.

Výborné dorty, nikde jinde – mimo veganských cukráren – si dorty nedávám! 😉
Jediné co bych si přála by bylo rozšíření nabídky o veganské produkty, které by jistě přilákaly spoustu zdravě zaměřených lidí, jako vegetariány, vegany i ty hlídající si obvod pasu. Protože i když dorty ve Světozoru jsou výborné, pokud si náhodou hlídáte příjem cukru více zde: Cukr náš zabiják a pak zajdete do této cukrárny odnesete to šokem a nevolností z přemíry cukru.
Více pokladen, by rozhodně neuškodilo, obrovská fronta sice dělá dobrou reklamu, ale zkracuje pobyt zákazníků..

Pokud jste zvyklí a denně konzumujete více než je doporučené množství cukru, tak se žádného otřesu organismu bát nemusíte, ale dlouhodobějších následků už ano.

K hodnocení: jak už jsem řekla, dorty jsou skvělé, neměla jsem jediný který by mi nechutnal. Z dlouhodobějšího hlediska preferuji zmrzliny, ty světozorské jsou skvělé!! 🙂 Čas od času si zde koupím jejich Super – ovocné/ořechové/čokoládové variace. Zamilovala jsem se do jejich super banánové zmrzliny, kterou si občas udělám i doma. 🙂 Recept zde: http://www.gastroradar.cz/moje-recepty/raw-bananova-zmrzlina/
Chlebíčky z této cukrárny jsou absolutní zlo – pomazánka je v takové vrstvě, že byste museli ztenčit veku o polovinu, abyste ji ucítili.

O zdravější veganské cukrárně zde: Sweet secret of raw interiér krásný, připravte své chuťové buňky na opravdový zážitek! 😉

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář