Co se Vám minulý rok povedlo?

Co se Vám minulý rok povedlo? Je 1.1.2020 a téměř každý z nás se alespoň na chvíli neubrání zamyšlení nad tím co bude. Já osobně na předsevzetí učiněná pouze na základě toho, že přišel Nový rok moc nevěřím – začít můžeme kterýkoli den v roce!
Ale jestli mi nějaká praktika kolem nástupu Nového roku přijde pěkná je to určitě ta, při které se zamyslíme nad tím s čím jsme ve svém životě spokojeni a tím co se nám pozitivního stalo nebo jsme v minulém roce dokázali. Je dobré se občas v životě zastavit zamyslet se nad tím co děláme a k čemu směřujeme. Dnes s Vámi budu sdílet svých 9 radostí:

 

 

 


 

1. Dokončila jsem VOŠ a stala se ze mě diplomovaná Wellness specialistka a Instruktorka zdravotní tělesné výchovy (pro koho je ZTV určena najdete zde) a dál se vzdělávám, jak v oblasti masáží tak i cvičení – více o tom zde

 

 

 


2. S vyznamenáním jsem po 6 měsíční intenzivní práci obhájila svou Absolventskou práci na téma zvládání patologické stresové zátěže a deprese medical-wellness přístupy, kterou najdete v kategorie E-kniha nebo zde

 


3. Získala jsem masérské i instruktorské zkušenostio tom více zde

 


4. Již 6. rokem se těmto stránkám s radostí věnuji, nyní to bude 1. rok pod novým názvem (Zdraví posláním) a s novým designem, který jsem pomáhala vytvořit.

 


5. Založila jsem si wellness Instagram s názvem Wellness specialistka Sylviekterým doplňuji tyto stránky Zdraví posláním, Youtube Zdraví posláním a fb stránky: Zdraví posláním, Wellness masáže a Wellness jóga

 


6. Začala jsem řešit své chronické bolesti – chodit na fyzioterapii, cvičit zdravotní tělesnou výchovu, uvolňovat a relaxovat o tom více zde a zde

 


 

 

7. Vytvořila jsem si kompenzačně – relaxační rutinu (kterou mám ráda) a kterou doma několikrát do týdne kompenzuji pohybovou zátěž masérské profese, co budu dělat v roce 2020 pro Vás podrobně dokumentuji zde

 


8. Aktivně se již dlouhodobě starám nejen o své fyzické, ale i duševní zdraví 

 


9. Z nadváhy jsem se zdravým životním stylem vrátila do normy (vzhledem ke své výšce a věku). O tom více zde. Tento rok doufám, že se mi povede zkombinovat tvorbu svalové hmoty a kardiovaskulární vytrvalosti s kompenzací a rehabilitací. O tom více zde.

 

 

 

 

 

 

Takže co se Vám minulý rok povedlo nebo Vám udělalo radost? Zamysleli jste se někdy nad tím?
Šťastný Nový rok!

 

 

 

 

 

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. On-call masérka v Elementa agency (hotely: Corinthia 5*, InterContinental 5*, Panorama 4* aj.). Také jsem instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English) a ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů , základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže,  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem), ale i s prvky jógy a s technikami automasáží), tvorba antistresového wellness programu, konzultace/přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram wellness_specialistka_sylvie.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

2 Responses to “ Co se Vám minulý rok povedlo? ”

  1. Moc gratuluji k dokončení školy! A přeji hodně štěstí v dalším vzdělávání a cestou ke zdravějšímu tělu 🙂

Napsat komentář