Recenze: Top chlebíčky v Sisters bistru

Chlebíček – Česká specialita – kdo by je neměl rád? Já je ráda mám, i když se nemohou chlubit dobrým vlivem na naše těla… Takže pozor!! V Dlouhé ulici v nově otevřené gurmetské pasáži jsem našla chlebíčky, které splňují nároky na zdravý životní styl a hlavně na úžasný chuťový zážitek!

Podobné chlebíčky jsem viděla jen ve Vídni v bistru Trzniewski. Klasické i originální kombinace najdete na domácím kváskovém chlebu! Všechny chlebíčky vypadají nádherně a jsou servírovány na vtipném keramickém talíři, ve tvaru klasických papírových tácků (miluji tyhle detaily). Cena ani není přehnaná od 18 Kč do asi 50 Kč za chlebíček! Ochutnala jsem chlebíček s krevetami a vejcem a makrelový. Oba byly výborné.

Makrelový chlebíček měl výborný bramborový salát, dokonce i v množství, které mi vyhovovalo – nebylo ho málo, aby chlebíček byl suchý. Abych si vychutnala souhru chutí makrely a bramborového salátu, přeorganizovala jsem ingredience na svém chlebíčku, i když ingredience na něm byly krásně poskládané. Bramborový salát jsem rozprostřela po celé ploše chlebíčku a poskládala makrelu s červenou řepou, tak abych si tuhle skvělou kombinaci vychutnala při každém soustu.

Doporučuji vyzkoušet při jakékoli příležitosti, bistro má hodně objednávek do kanceláří v okolí. Ale na rodinné sešlosti nebo návštěvě by se tyhle chlebíčky více než vyjímaly. Ochutnejte a inspirujte se jimi, příště u Vás doma!

 

 

 

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář