Obchůdy s ČESKÝMI delikatesami!

Nerudova ulice – po cestě na Pražský hrad

Muzeum perníčků

Jde spíš o velmi roztomilou kavárnu, kde si můžete dát opravdu skvělé perníčky. 🙂

Vodičkova ulice – uprostřed Václavského náměstí

Sklizeno obchod s ryze českými delikatesami, skvělé jako dárky a suvenýry!

Mohu doporučit želé z bílého moravského vína (myslím, že jde o Ryzlink a v obchůdku najdete i verzi z červeného vína) ideální k doplnění na kostičky nakrájeného tvrdého sýra – např: 40% Eidam 😉 Cena asi 70 kč 😉

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář