Obchůdy s ČESKÝMI delikatesami!

Nerudova ulice – po cestě na Pražský hrad

Muzeum perníčků

Jde spíš o velmi roztomilou kavárnu, kde si můžete dát opravdu skvělé perníčky. 🙂

Vodičkova ulice – uprostřed Václavského náměstí

Sklizeno obchod s ryze českými delikatesami, skvělé jako dárky a suvenýry!

Mohu doporučit želé z bílého moravského vína (myslím, že jde o Ryzlink a v obchůdku najdete i verzi z červeného vína) ideální k doplnění na kostičky nakrájeného tvrdého sýra – např: 40% Eidam 😉 Cena asi 70 kč 😉

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Masážemi, workshopy a kurzy ZTV s prvky jógy a automasáží a přednáškami o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese se zaměřuje se na prevenci a regeneraci negativní stresové zátěže a bolestí zad. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář