Recenze: Café Jen.

Do Café Jen jsem byla pozvána na pozdní snídani. 🙂 Úplně plná kavárna s ručně napsanými rezervacemi na stolech mi ještě dřív než jsem se podívala do jídelního lístku signalizovala, že tady zažiji něco výjimečného. 🙂
Styl ručně psaného písma, kterým je napsané logo se táhne celou kavárnou, přes rezervační kartičky na stolech, přes tabule na zdi až po aktuální nabídku, přiloženou k hlavnímu menu. Které dostanete ve stylových klipsách.

Nikdy jsem nebyla moc „snídaňový“ nadšenec, ale v Café Jen jsem si snídani o desáté opravdu užila. 🙂
Už dva roky nejím maso, mléčné výrobky ve velmi malém množství a omezila jsem i konzumaci rafinovaného cukru. Takže mne velice potěšila zdravá a opravdu výborná nabídka snídaní neboli brunchů:
I přes to, že se má normální snídaně se skládá ze zeleného smoothie nebo ovoce.. Tak jsem můj avokádový chléb se všemi ostatními dobrotami opravdu snědla – a užila jsem si to! Pocit těžkého žaludku se nedostavil. 🙂

Co byla specialita dne?
Avokádový chléb s volským okem, cheddarem a listovým salátkem, řeckým jogurtem s vlašskými ořechy a miskou ovoce!
Z jídelního lístku:
Míchaná vajíčka se zakysanou smetanou, tmavý chléb, vánočka s máslem a marmeládou a miskou ovoce.

Vše jsme doplnili výborným čajem z citronové trávy. 🙂

V Café Jen, bych snídala (možná) i každý druhý den.. Pokud jste stejný nenadšenec do snídaní jako já, možná Vás v Café Jen. nalomí ke změně názoru, jako mne. Udělejte si krásné ráno. Doporučuji si udělat rezervaci v době snídaně a přinést hotovost – neberou karty. ;-)

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář