Beer

Recently tank beer has spread over a lot – I can only recommend it! 🙂

So, generally if you ask me, where to have a good beer, look for pubs with tank beer, but there is a list of good restaurants / pubs with with good beer 😉

Pivovarský dům http://www.pivovarskydum.com/

You can find there a lot of flavoured bottled beer, like coffe, chilli, banana, blueberries, cherries, pepper, nettle and few more..;-) I had there totally wonderfull sausage with black beer sauce and cabbage beer soup – both was totally great! 🙂

The Pub http://www.thepub.cz/

Beer tap on every table! 🙂 Beer and great hamburgers – more information there! 🙂

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Oblasti zájmu: wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.
Služby: Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.
Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář