Recenze: Beas Vegetarian Dhaba

Indická kuchyně v Praze je většinou dost drahá, jako třeba  Golden Tikka, nevegetariánská a na mě až moc pálivá restaurace.  Blíže Náměstí míru najdete restauraci Beas Vegetarian Dhaba, která se nepohybuje v astronomických výškách, co se týká financí.

Tuto restauraci mám opravdu ráda, jediný problém co s ní mám, je že je tak dobrá.
Jde o bufetové stravování, po příchodu si vezmete tác a nabíráte co chcete. Platí se za váhu. Nejsem schopna odhadnout kolik to bude stát. Ale nějak zvlášť mi to nevadí, jídlo si přendáte do mističky za 10 kč a přímo v restauraci Vám jídlo uzavřou foliíí, jako jsou zmražená jídla na ohřátí v mikrovlnce. Takže Vám jídlo vydrží další 2-3 dny.

Já miluji cizrnu a všechny omáčky s kokosovým mlékem, doplněné naan chleby. A mangové lassi. Byla jsem tu i s několika „masožrouty“ a opravdu tuto restauraci vychvalovali. Dokonce rodilý Ind pochválil kuchyni v této restauraci – prý je jako od jeho mamky.

Nikdy tu nemají stejná jídla několik dní za sebou, takže jste „nuceni“ ochutnávat pořád nové. Slyšela jsem, že kvalita v různých Beas pobočkách se liší, proto chodím věrně na I.P.Pavlova, kdykoli jsem v okolí!

Hodinu před zavírací dobou je ve všech Dhabách 50% sleva na veškeré vážené jídlo!!

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář