Recenze: Beas Vegetarian Dhaba

Indická kuchyně v Praze je většinou dost drahá, jako třeba  Golden Tikka, nevegetariánská a na mě až moc pálivá restaurace.  Blíže Náměstí míru najdete restauraci Beas Vegetarian Dhaba, která se nepohybuje v astronomických výškách, co se týká financí.

Tuto restauraci mám opravdu ráda, jediný problém co s ní mám, je že je tak dobrá.
Jde o bufetové stravování, po příchodu si vezmete tác a nabíráte co chcete. Platí se za váhu. Nejsem schopna odhadnout kolik to bude stát. Ale nějak zvlášť mi to nevadí, jídlo si přendáte do mističky za 10 kč a přímo v restauraci Vám jídlo uzavřou foliíí, jako jsou zmražená jídla na ohřátí v mikrovlnce. Takže Vám jídlo vydrží další 2-3 dny.

Já miluji cizrnu a všechny omáčky s kokosovým mlékem, doplněné naan chleby. A mangové lassi. Byla jsem tu i s několika „masožrouty“ a opravdu tuto restauraci vychvalovali. Dokonce rodilý Ind pochválil kuchyni v této restauraci – prý je jako od jeho mamky.

Nikdy tu nemají stejná jídla několik dní za sebou, takže jste „nuceni“ ochutnávat pořád nové. Slyšela jsem, že kvalita v různých Beas pobočkách se liší, proto chodím věrně na I.P.Pavlova, kdykoli jsem v okolí!

Hodinu před zavírací dobou je ve všech Dhabách 50% sleva na veškeré vážené jídlo!!

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář